Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Devam serisi çıkmaz eğer biterse ben hala biteceğini sanmıyorum. Açıklama vesaire yaparlardı dergi editörleri .
Jump son zamanlarda vefasız davranıyor gibi görünebilir ama onlar bile bitecek serileri en az bir ay öncesinden haber veriyor. Yoshihiro Togashi'ye o kadar müsamaha gösteriyorlarsa (gerçi adam tek ciltte Toriko'nun yıllık satışı yakaladı, geçmiş bile olabilir) Toriko'ya böyle ansızın son vermezler diye düşünüyorum, ki Kuroko no Basket'in yıllık satışları 4-7 milyon arasında değişse de onun da sonu beklenmedikti, tamam hikaye sonlara yaklaşıyordu ama fanservis yapacak olduktan sonra bir yolunu bulurlardı. Şöyle bir durum da var biz OP, Naruto, Bleach gibilere alışkınız ama normal shounenler bu kadar uzun sürmez; Toriko normal shounenlerden daha uzun sayılır. Eskilere bakın 400 bölüme yaklaşan veya geçen çok seri yok, Jump eski konsepte dönüyorsa şaşırmamak lazım. OP'yi bir kenara koyarsak Gintama sonlarını yaşıyor, Toriko'nun haftaya biteceği konuşuluyor, HxH'ye bir şey demiyorum, Kochikame bile bitti, elimizde en uzun olarak Haikyu!! kalıyor ve kendisi 5 yılı geride bırakalı çok olmamış.
Aslolarak normal karşılanabilecek bir durum ancak haber verilmemesi bende bitmeyeceğine dair umutlarımı diri tutuyor.

Ek: Toriko Korsanfan'la yaşıtmış ya la, az önce dikkatimi celb etti.

Son düzenleme:

Ferguson

Son bölümleri okumadan önce hep devam edebilir diyordum ben de ama karar yerinde. Hele ki 394.bölümde duygu seli yaşadım, her yönüyle doyurucu bir seriydi. İştahımı tatmin etti :) Başka gezegenlere gitsinler falan diyordum ama gitmesinler artık, sonunu iyi bağladılar. Son bölümde düğün falan olur muhtemelen ve mutlu sonla biter. Kafamda önemli bir soru işareti de kalmadı zaten.

Midora'ya aşırı üzüldüm, ayrı bir karakterdi o tamamen. Son babalığını yapıp gitti ve bizi yerle yeksan etti. Neo'ya da acıdım, hakikaten kendi halinde bir varlık. Cılız görüntüsü yüreğimi burkuyor. Pair'in eski dostlarını görmesi de manganın bir cilvesi.

Coco, Sunny ve Zebra'yı önceden sürekli gördüğüm için sıktıydı ve kaç bölümdür yokluğunu hiç aramadım onların. Çok akıcı geçti hatta. Ama son bölümde görmek isterim.

Bu manganın yerini doldurabilecek başka bir şey kalmadığına göre artık shounenlere elveda diyebilirim. Son bölüm benim için çok değerli olacak. (Bitmesini normal karşılasam da hiç istemiyorum ama napalım)

Arc ı oldukça güzel bi şekilde sonlandırdılar ama, mangaya da şimdi nokta konulursa baya bi şey eksik kalır. Bitirirlerse de şikayetim olmaz, serinin hakkını vermek lazım. Zaten tatmin edici bi sonla biten pek anime/manga hatırlamıyorum. One piece den umutluyum yalnız :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık