Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Çook yolu var daha
Hacı ben sen kadar manga takip eden adam değilim ama bildiğim bişi varsa bu baş karakterler hep kendin güçlü adamları savaşta aşarak yendi. Yine aynısı neden olmasın? Evet Aca şuan daha güçlü ama yeni malzeme yedikçe şeytanları kullanarak bi de Gavatsu faktörüyle, Aca'yı yenmesi içten bile değil.

Toriko bence goa yı bile yenemeye bilir suan
4 KK ile Starjunun saldırıları Godı gıdıklamıyor bile ama Joa Godı pişirmeye gidiyor, 3KK onu tutunca da Acacia git de God ı sen yakala bari diyor. :D haa bu Joa ve Acacianın Goddan güçlü olduğunu göstermez ama emare teşkil edebilir, göreceğiz performanslarını. :D diğer tarafta Godı görmesine rağmen tepki vermeyen Buranchinin Derousu görünce ruhunu teslim etme durumuna düşmesi var ki benim için mühim olan da orası zaten. Buradan bana göre güç sıralaması şu anda 8K > God > Acacia > Joa > Toriko ve Starjun > 3 KK ve Aimaru şeklinde. :D

@Riful

Toriko ile diğer 3KK nasıl aynı güç seviyesinde oluyor? Adamın diğerlerinden daha güçlü olduğu apacık. Toriko Neo'yu niye yenmesin. Gayet de yenebilir. Herifin 3 tane şeytanı var içinde iştahı azman zaten. Potansiyeli var.
Sunny'ninki galaksiye hükmetmiş, Coco'nunki büyük bir gezegenin hükümdarı ve çok tehlikeli, Zebranınki gezegenler yok eden bir canavar. Toriko'nun kırmızı şeytansa en güçlü savaşçı deniliyor. Tabi muhtemelen bulunduğu galaksinin en güçlüsü. Aslında her biri en güçlü konumunda kendi çaplarında.

Ancak kırmızı şeytan tam gücünü kullanamıyor. Mavi şeytan daha güçlü konumda. Toriko Mavi şeytan sayesinde diğer 3 kk ile aynı ayarda. Kendi aralarında üstünlük kurabilir belki ama aralarında sınıf farkı yok demeye getiriyorum. KK'lar aynı sınıfın adamları.

Büyük sinek mevzusuysa 3. şeytan ile alakalı gibi. 3. şeytandaki potansiyelden ötürü Toriko'yu büyük sinek olarak görülüyor. 3. şeytan ile kk'lardan hadi 1 ya da 2 tık öne geçsin. Ama bu yetmez. Aca ile Toriko şu an farklı dünyalarda. Öyle bir iki tıkla kapatılabilecek bir durum yok.

Eğer 3. şeytan ile Toriko tek başına alır dersen hem kırmızı ve mavi tam potansiyeli sergilemeli hemde 3. şeytan Slime'den çok çok daha güçlü olmalı ki buna da ihtimal vermem. Hani oradaki herkesin birlikte Aca'yı almalarına lafım yok ama bence Toriko'nun birebirde şansı yok.

4 KK ile Starjunun saldırıları Godı gıdıklamıyor bile ama Joa Godı pişirmeye gidiyor, 3KK onu tutunca da Acacia git de God ı sen yakala bari diyor. :D haa bu Joa ve Acacianın Goddan güçlü olduğunu göstermez ama emare teşkil edebilir, göreceğiz performanslarını. :D diğer tarafta Godı görmesine rağmen tepki vermeyen Buranchinin Derousu görünce ruhunu teslim etme durumuna düşmesi var ki benim için mühim olan da orası zaten. Buradan bana göre güç sıralaması şu anda 8K > God > Acacia > Joa > Toriko ve Starjun > 3 KK ve Aimaru şeklinde. :D
abi halen 8K diyor ya Moon bile en güçlü olmasına rağmen 6600 denmiş GOD 10.000 denmiş halen 8K diyor yo :hhh:

abi halen 8K diyor ya Moon bile en güçlü olmasına rağmen 6600 denmiş GOD 10.000 denmiş halen 8K diyor yo :hhh:
Databookta mi açıklanmış Moon? Öyleyse bile o türün genel seviyesidir, Moonun değil. Bambina için Heraclesin gücünü gölgede bırakır diyor şef ama bakıyoruz, Bambinanın uyurkenki gücü 6.000 hesaplanıyor, Heracles içinse databookta 6.200 yazıyor, gel sen yorum yap. :D Young boss için mangaka 6.090 diyor. Guinness ise Youngbosstan cüsse olarak en az 10 kat daha büyük. Bir de level 4.000lere leblebi muamelesi yapan Neoballler 8Kdan tek yiyor. Velhasıl bana sorarsan 8Knım her biri en az level 10.000 zaten. 6200 herac türünün, 6000 ise kintamandrill türünün genel seviyesi. Krallar çok başka mevzu. Reyizler Godun karşısına çıkinca anlarsın dediğimi. :D

Yakalanma seviyeleri güç ile alakalı değil ki. :/

Bu 4KK deki KK nin K lerinden biri neydi? KK olunca Korsan Kral diyesim geliyor hep.
Havenly King normalde Kepçük demek istemiş olabilir :D
Repier bende onu diyorum işte mangaka Troll bize 6.000 der sonra Ooouuu Hoaaaaa Power UP 9.000 :D Maşak geçiyor adam işte
Onun dışında bende 8.000 diye bekliyordum ama 6600 diyor bende şaşırdım :D

Yakalanma seviyeleri güç ile alakalı değil ki. :/

Bu 4KK deki KK nin K lerinden biri neydi? KK olunca Korsan Kral diyesim geliyor hep.
Kutsal Kral işte, Heavenly King. :D

Havenly King normalde Kepçük demek istemiş olabilir :D
Repier bende onu diyorum işte mangaka Troll bize 6.000 der sonra Ooouuu Hoaaaaa Power UP 9.000 :D Maşak geçiyor adam işte
Onun dışında bende 8.000 diye bekliyordum ama 6600 diyor bende şaşırdım :D
Hayır adamın trollediģi falan yok, sadece seriyi doğru yorumlamak lazım. Young boss 6.090ken Guinness kaç olur? Guinness şu kadarsa onun dengi diğer 7si kac olur bunu düşünmek lazim. Diğer donelere hiç girmedim farkındaysan. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık