Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Yenen bir şey yok yahu.
Roger yeni bir çağ açmasıyla, Aizen uzun vadeli plan yapmasıyla, Madara da serinin ilk bölümünden beri rivayet olarak bahsi geçip serinin sonunda villain olarak çıkmasıyla Acaciaya benziyor. Daha doğrusu Acacia bunlara benziyor. Acacia bunların hepsinin birleşimi ve çok daha karmasığı ve orjinali olarak karşımıza çıkıyor. :D
Orijinal lafını görünce otobüste kahkaha patlattım. İlahı Mahir.

Acacia'nın hiçbir orjinalliği yok. Çok beklentim vardı. Ama İchiryu reyiz çok daha orjinal bir karakter gözümde.

Manga herhalde mecburi olarak hızlandırıldı mangaka tarafından.Olaylar birden hızlandı kısa sürede seri içerisindeki güç seviyesi arttı ve bitmesi de yakınlaştı haliyle.Bunun ticari boyutu var sanırım.O yüzden hızlı işleniyor ölmesi gerekenler yavaş yavaş işlenmek yerine ölüyor artık.

O yüzden mangaya saydırmanın pek luzümu yok.Onun yerine ilgi göstermeyip bir an önce bitirilmesini sağlayan okuyuculara saydırın.Ne kadar boş beleş popüler manga varsa satılıyor Toriko gibi seriler yerine.

Bu kralların gurme hücresi var mıydı veya o gurme ruhları(canavarları) ? Yaşayan karakterlerin %72'si dünyayı yoketme %27'si ise galaksiler evrenler yoketme yeteneğine sahip %1'de komatsu yeteneğine. 8 kral fındık kadar yer olan dünyada serinin besin zincirine hükmediyorsa gurme hücreleri olmadan ?! bunları da tokatlayacak ağır abiler olmalı. Nitroları öyle bekliyordum ama tokat manyağı oldular kim yenicek olm bu 8 kralı ?!

Roronoa Zoro

Manga herhalde mecburi olarak hızlandırıldı mangaka tarafından.Olaylar birden hızlandı kısa sürede seri içerisindeki güç seviyesi arttı ve bitmesi de yakınlaştı haliyle.Bunun ticari boyutu var sanırım.O yüzden hızlı işleniyor ölmesi gerekenler yavaş yavaş işlenmek yerine ölüyor artık.

O yüzden mangaya saydırmanın pek luzümu yok.Onun yerine ilgi göstermeyip bir an önce bitirilmesini sağlayan okuyuculara saydırın.Ne kadar boş beleş popüler manga varsa satılıyor Toriko gibi seriler yerine.
Görende diyecek Toriko başyapıt falan ha, Emre. Dandik bir shounen işte, zaten yarısında sıçarak, şu anki durumunu haketti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık