Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Ben tatmin oldum ölüm şekline.Jirou acacia yı yenerdi ama neo normal değil.Süpernova yı yiyen bunu da yedi.Ayrıca acacia ciddi dünyayı doyurmuş tat almak için önce iyi sonra sapıttı diyorduk herif psikopat çıktı.Nitroları bile hesaba katmıştır bu.Neo ne mantıkla yenilir merak ediyorum.Kendisi doyumsuz,acacia planlı,gomatsu işe yaramaz.Bizimkiler daha full güç değil.Bakalım.

Reyiz kendi tekniğiyle yenilmiş ha vay arkadaş. Dünyayı durduran Grand Knocking tekniğini Damage Knocking ile geri yansıttı Acacia. Harbiden manga aleminin en sayko villaini çıktı. Her adımı planlı hem de tee yüzyıllar öncesinden en az 650 yıllık bir geçmişi var. Bakalım Midora ayağını nasıl işleyecek mangaka o da gidici gibi. Buranchinin sözlerinden ve serinin genel gidişatından böyle çıkıyor zira.

Reyiz kendi tekniğiyle yenilmiş ha vay arkadaş. Dünyayı durduran Grand Knocking tekniğini Damage Knocking ile geri yansıttı Acacia. Harbiden manga aleminin en sayko villaini çıktı. Her adımı planlı hem de tee yüzyıllar öncesinden en az 650 yıllık bir geçmişi var. Bakalım Midora ayağını nasıl işleyecek mangaka o da gidici gibi. Buranchinin sözlerinden ve serinin genel gidişatından böyle çıkıyor zira.
reyiz dediğin jirou ise kendi tekniği değil teknikleri ona öğreten acacia
salak gibi ağzını kullanmasını engellemezse tekniği ona öğreten adam da tekniği bozup façasını böyle aşağı alır :artiz:

Güzelim seriyi bulmuş da bunuyorsunuz. Bi vs için 50 hafta kıvranmak yok mıy mıy yapılan açıklamalar yok. Full aksiyon adam mantığada oturtuyo kendi evreni çerçevesinde. Hep olumsuz geliyorsunuz.

Güzelim seriyi bulmuş da bunuyorsunuz. Bi vs için 50 hafta kıvranmak yok mıy mıy yapılan açıklamalar yok. Full aksiyon adam mantığada oturtuyo kendi evreni çerçevesinde. Hep olumsuz geliyorsunuz.
+99999

Soyle olursa sicar boyle olursa olmaz
Suraya gitse cok kotudur
Safi eleştiri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık