Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Şuan bizimkilerin seviyesini ölçmek çok zor. Center ve God dışında menünün tamamını yediler. Daha fazla veriye ihtiyacımız var ama tahminimce önceki hafta yaptığım sıralamaya göre bizim 4'lüyü Acacia ve Mavi Nitroların önüne koyabiliriz gibi. Böylelikle sıralama şöyle olur;

8 Kral > İçiryu - Jirou > Midora > Neo > Don Slime > 4 KK > Acacia = 8 Mavi Nitro

3. Şeytan şu anda dışarı çıkamaz, çıkarsa Toriko ölür, vücudu kaldırmaz çünkü. O dışarı çıkacak gibi olduğunda Toriko 8 Kral'a rakip olacak bana kalırsa. :D
Acacia'nın bilinci varlığı sürüyor mu? Yoksa şu an sadece Neo ile mi uğraşıyoruz? Slime ve İchiryu gibi mi Neo ve Acacia?

Bu arada bence İçiryu 8 Kral'ın önünde.:D

Acacia'nın bilinci varlığı sürüyor mu? Yoksa şu an sadece Neo ile mi uğraşıyoruz? Slime ve İchiryu gibi mi Neo ve Acacia?

Bu arada bence İçiryu 8 Kral'ın önünde.:D
Neo ve acacia birleşik nitrolar menü yü yedirip neo yu ayırıp neo yu mühürleme derdinde.içiryu midora gibi yemek yese imiş üstünde don la birleşik kalsa nitro ve insan anlamında karşılığı olmazdı.Tek kalırdı dünyada.Ama kralların hücre sistemini bilmiyoruz.Ki hepsi dünyaya hükmetmiş kralların soyundan gelme asil canlılar.Bu vaziyette ne olurdu belirsiz yani krallar ve içiryu rakipsiz canlılar olurdu.Ha gene de içiryu krallar haricinde rakipsiz bence.Tabi birleşik neoacacia ayrı tutuyorum neo nun ne olduğu tam açıklanmadı.

Roronoa Zoro

Bir teori atayım madem, Neo yeşil, kırmızı nitro ve Mavi nitro var. Beyaz şeytan beyaz evrene ait. En güçlü Evren, tüm evrenlerin birleşimi beyaz evren.

kör topal

Bir teori atayım madem, Neo yeşil, kırmızı nitro ve Mavi nitro var. Beyaz şeytan beyaz evrene ait. En güçlü Evren, tüm evrenlerin birleşimi beyaz evren.
Beyaz zaten tüm renklerin karışımı. Bana görede beyaz evren hepsinden üstün. Zaten mavi ve kırmızıdan üstün olduğu kesin adamlar saygı duruşuna geçtiler beyaz uyanırken :D. Toriko acaba hangi evrende kaldırabilicek beyaz kardeşin enerjisini? Belki godu yiyince belki Neo'yu yiyince acaba ne zaman?

Roronoa Zoro

Beyaz zaten tüm renklerin karışımı. Bana görede beyaz evren hepsinden üstün. Zaten mavi ve kırmızıdan üstün olduğu kesin adamlar saygı duruşuna geçtiler beyaz uyanırken :D. Toriko acaba hangi evrende kaldırabilicek beyaz kardeşin enerjisini? Belki godu yiyince belki Neo'yu yiyince acaba ne zaman?
Neo'yu yiyince olabilir. God'u yiyince Mavi'yi kullanabilir belki.

Bölümü tekrar okuyunca bir şey fark ettim. Şu sayfanın en sol üst köşesine bakın;
Jirou ilk Mavi Nitro'yu indirdikten sonra onun saçındaki Yaşam Taşlarından birisini almış, parmaklarının ucuyla tutuyor ve taş kırılmamış. Mangaka belki, Jirou'nun dönüşünü o taşa bağlayabilir. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık