Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

beyaz maviden mavi kırmızı dan güçlü.
Yalnız kafamı karıştıran mevzu Neoyu yenen şeytanlar arasında kırmızı şeytanda vardı.Sunny'nin şeytanıyla birlikte.Bence şu an öyle sadece.Hangisini yedirirsen o güçleniyor.Şu an eski halinde değil.Bence kırmızı en azından maviden güçlü olabilir.

1. favorim Beyaz rangerdı 2nümera ise pembe rangerdı:oops:
Çok fazla hatırlamıyorum yeşil ile beyaz aklımda kalmış benim de.

Yalnız kafamı karıştıran mevzu Neoyu yenen şeytanlar arasında kırmızı şeytanda vardı.Sunny'nin şeytanıyla birlikte.Bence şu an öyle sadece.Hangisini yedirirsen o güçleniyor.Şu an eski halinde değil.Bence kırmızı en azından maviden güçlü olabilir.

Çok fazla hatırlamıyorum yeşil ile beyaz aklımda kalmış benim de.
Şuan mavi nin yediği menü yok.Onun yedikleri farklıymış.Acacia nın menüyü toriko full yediğinde kırmızı eski gücüne gelir.Başka evrende mavi güçlenir ama beyaz son boss da çıkar sanırım.

Seri zaten sonuna yaklaşıyor? Bir de Dünya hangi evrende idi?
Biz insan dünyası ve gurme dünyası beklerken adam kırmızı evren diyor, galaksiler diyor. Bana pek seri sona eriyormuş gibi gelmedi. Toriko'nun et yemeği için farklı bir evrene gidersek şaşırmam.
Bu arada dünya kırmızı evrende bulunuyor.

Biz insan dünyası ve gurme dünyası beklerken adam kırmızı evren diyor, galaksiler diyor. Bana pek seri sona eriyormuş gibi gelmedi. Toriko'nun et yemeği için farklı bir evrene gidersek şaşırmam.
Daha uzatırsa ve konu bulursa çok iyi bulur. Çünkü her şeyin bir anda sonlara doğru olması benim açımdan pek tatmin edici olmaz. Yani beyaza dair hiçbir veri bulunmuyordu. Bir anda beyazı çıkardı. Bunu seriye iyi yedirsin isterim.

Daha uzatırsa ve konu bulursa çok iyi bulur. Çünkü her şeyin bir anda sonlara doğru olması benim açımdan pek tatmin edici olmaz. Yani beyaza dair hiçbir veri bulunmuyordu. Bir anda beyazı çıkardı. Bunu seriye iyi yedirsin isterim.
Menü bitti zaten god kaldı onuda bulurlar.Neo yu da o kadar şeytan döver artık.Mavi nirtoları çıkarırlar aradan.Bu kadar kısa sürmez seri illa ki diğer evrenlere gider.

Toriko'dan sonra farklı bir ana karakter ve farklı bir seri ile devam edebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık