Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Burdaki arkadaşlar çok komik yav.Mangada henüz bir tutarsızlık olmamasına rağmen gelip her manga bölümünde aynı şeyi söylemeleri çok komik oluyor.
Şimdi ODA gelse dese ki 4 yonkou var.
Sonra gelse bize Bu yonkoun adamını gösterse altınada sağdece YONKOU diye yazsa
sonra bize gelip WB gösterip yo asıl yonkou bu adam dese ne düşünürsün ?

Adam bildiğin Trollük yapıyor. Siz bunu görmüyorsanız ben ne diyeyim :D

Toriko'nun farklı olduğunu söylüyordum. 3. Şeytanı çıkmış ortaya.:D Mahir reyiz yok bu seri öyle böyle değil diyordu. Ama bariz bir şey da.:D

kör topal

Özet geçeyim, insanlar konuşa konuşa, Toriko ile Guiness koklaşa koklaşa savaştı. Sonra Guiness'in Jirou ile olan savaşından beri hiç bir saldırıyı atlatmasına gerek kalmamış, ama Starjun ve Toriko'nun saldırısını atlattı. Sonra sidik yarıştırdılar falan, en son Gaymatsu geldi saçmaladı. Tüm yiyecekleri almışlar bir tek Tanrı kalmış.
Teşekkürler bide şu krallar ne manyak çıktı ya valla torikonun üstüne işedi :D.

kör topal

Şimdi ODA gelse dese ki 4 yonkou var.
Sonra gelse bize Bu yonkoun adamını gösterse altınada sağdece YONKOU diye yazsa
sonra bize gelip WB gösterip yo asıl yonkou bu adam dese ne düşünürsün ?

Adam bildiğin Trollük yapıyor. Siz bunu görmüyorsanız ben ne diyeyim :D
Ayıp ediyorsun tarihin en büyük trolü Odadır. Pandaman :D.

bu bölümde de dikkatimi çekti
krallar ile dövüşlerde bir müsabaka havası var sanki ? ölümcül şekilde saldırsalarda krallar yardım da ediyorlar

bkz: heracles tarafından bulutların dağıtılması ve bu bölümde guinessin topladığı bilgileri idrarı vasıtasıyla toriko ile paylaşması

bu bölümde de dikkatimi çekti
krallar ile dövüşlerde bir müsabaka havası var sanki ? ölümcül şekilde saldırsalarda krallar yardım da ediyorlar

bkz: heracles tarafından bulutların dağıtılması ve bu bölümde guinessin topladığı bilgileri idrarı vasıtasıyla toriko ile paylaşması
Hayvan olsalarda Toriko'daki Hayvanlar zeki [ Ogre - Troll misali konuşamıyorlar bir tek :D ]
Bu arada geçmişte jirou wolf kingin dişini kırmış anlaşılan.
Bende diyorum o diş ne dişi diye :D
http://readms.com/r/toriko/355/3181/4

Zaten 8 Kral var. 3 tane de insanların en güçlüsü vardı. Yani shounen mantığına göre o 3'lünün daha güçlü olması lazım.
Bence daha güçlüler zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık