Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Evrenin kendisinin dahi yemek olmasını bekliyorum ben. Toriko serinin sonunda evrenin kendisi olabilir. Ve evren onun midesindedir.
Evrenin kendisi yemek zaten, tee ilk bölümlerde Toriko her şeyi yemek istiyorum diyor.

Peki evren yemek mümkün olabilir mi ? Gezegen seviyesinde kalacak bence. Joa da buna yakın şeyler söylüyor zira. Tat hafızalarının peşinden gidip gezegen gezegen dolaşacaklar işte.

Evrenin kendisi yemek zaten, tee ilk bölümlerde Toriko her şeyi yemek istiyorum diyor.

Peki evren yemek mümkün olabilir mi ? Gezegen seviyesinde kalacak bence. Joa da buna yakın şeyler söylüyor zira. Tat hafızalarının peşinden gidip gezegen gezegen dolaşacaklar işte.
Çok güzel olur böyle olursa.

İyi olur. Güç seviyeleri o zaman aşacak. Acaba şuan ki isimlerin dışında bir seviye oluşturacak isimler çıkar mı ? Yani Acacia, 8Kral, İchiryu ,Midora,Jirou gibi isimlerden farklı olarak.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 65)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık