Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

pairin bambina ile önceden vs atması ilginç ve bambinanın eski halinden çok daha güçlü olduğunu belirtmiş.

Bu ne adamlar anlaşmış heralde güçlerin ölçüsünü büyütücez diye. Dünya gurme hücreleri geldiğinden beri pişiyormuş ki şaşırtıcı bir şekilde hoşuma gitti bu iş. Neden ağaçta sucuk yetiştiğini biraz mantığa oturtuyor.

Bölüm çıkmadı mı henüz?

Bir sorum olacak; bu seride, aynı dergide yayınlandığı diğer mangaların aksine, neden scandan önce çevirisi düşüyor?
Toriko'yu düzenlemesi diğer serilere nazaran daha zahmetli ve çeviren kişi (kewl0210) düzenlemesinde de emek harcıyor.Takipçiler fazla merakta kalmasın diye de önce çeviriyi paylaşıyor ki bir zamanlar bizim de yaptığımız gibi Rus, Italyan ve diğer gruplar da kendi dillerine çeviriyor.

Bambina testisleri gidince Bambino oluyormuş.Çift'in hazırlanmasında aynı türdekiler dans sonunda öpüşürken farklı türde olanların birbirini yemesi gerekiyormuş.Bishokukai Karargahı 6. Bölge'ye yakın olduğundan Midora Starjun'u da Brunch ile birlikte yolluyor, Brunch'a "Senin parlama zamanın geldi" diyor.

Affedersiniz kızmayın ama çevirilerin durumunu sormak istiyorum. Severek takip ediyorduk seriyi. Reiper da küstü gitti. (Kusurumuza bakmasın.) Yanlış anlamayın durumu. Nerede kaldı diye hesap sorduğumuz yok. Ne zaman gelir onu da sormuyorum. Bir çalışan var mı yada çeviriye devam etme düşünceniz var mı onu merak ediyorum. Yoksa sabırla bekliyorum.

Affedersiniz kızmayın ama çevirilerin durumunu sormak istiyorum. Severek takip ediyorduk seriyi. Reiper da küstü gitti. (Kusurumuza bakmasın.) Yanlış anlamayın durumu. Nerede kaldı diye hesap sorduğumuz yok. Ne zaman gelir onu da sormuyorum. Bir çalışan var mı yada çeviriye devam etme düşünceniz var mı onu merak ediyorum. Yoksa sabırla bekliyorum.
Adam askere de mi gitmesin :oleyo:

Mahir askere gitti, elimde birkaç çeviri var, yakın zamanda okursunuz diye umuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık