Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Şimdi haftaya Jump ara veriyor sanırsam, bir sonraki hafta bayağı keyifli olacağını düşünüyorum. Bu hafta Chinchin usta gibi, Guemon ile Malee gibi 0. biyotop üyeleri ile Chiyo gibi Aimaru gibi sağlam karakterler ana ekibe katıldı. Olası bir Neo baskınında - ki Pair fışkırmaya devam ediyor, Midora da oraya damlayabilir - sağlam vsler izleyebiliriz, arc esasında daha yeni başlıyor. :D

Ben ciddi anlamadım niye geldi onlar.Bir gurme hazinesi,2 0 biyotop,ahcilar falan doldu ortalık.
Anlaşılmayacak bir şey yok, İnsan Dünyası'na malzeme götürmek için işte. Bizimkiler yolu açıyor, arkadaki ekip de gelip malzemeleri topluyor ve İnsan Dünyası'na götürüyorlar. 4 KK + Komatsu, Air'i yakaladıktan sonra 7. kıtaya doğru yola çıkıyor. Bu esnada arkadaki grup 8. kıtaya gelerek Buranchi'nin köyüne uğruyorlar, Air'i ve diğer malzemeleri toplayıp İnsan Dünyası'na gönderiyorlar. Daha sonra 7. kıtaya doğru yola çıkıyorlar ancak 8. ve 7. kıta arasında deniz olduğu için Nono denizi donduruyor ve böylece 7. kıtaya geçiyorlar, dikkat edin bu bölümün ilk sayfasında denizde buzdan bir yol yapılmış, Nono'nun işi işte o. :D Normalde bizimkiler beklemeden 6. kıtaya geçse idi, arkadaki ekip ile hiç karşılaşmayacaklardı. Ancak Komatsu'nun iyileşebilmesi ve Pair'in %100 yenebilmesi adına 1 hafta 7. kıtada kalıyorlar. Hal böyle olunca arkadaki grup bizimkilere yetişiyor. :D

Lan nefret ediyorum şu zonge den bölüm yarısı da ona gitmiş. Bambina alsa götürse bi daha geri getirmese :/
Ulan adam Gurme Dünyasına girdi yürüyor daha ne yapsın.
Şuan zonge en az 50-60 level adam.

Adamın Ossuruğu Jiro Sama kadar güçlü :hhh:

Tabi şu güzelliği ile Bambina gibi bir adamın bile kalbini çalıyor [ Güzellik level OVER 1.000.000.000.000 ] :D

Anlaşılmayacak bir şey yok, İnsan Dünyası'na malzeme götürmek için işte. Bizimkiler yolu açıyor, arkadaki ekip de gelip malzemeleri topluyor ve İnsan Dünyası'na götürüyorlar. 4 KK + Komatsu, Air'i yakaladıktan sonra 7. kıtaya doğru yola çıkıyor. Bu esnada arkadaki grup 8. kıtaya gelerek Buranchi'nin köyüne uğruyorlar, Air'i ve diğer malzemeleri toplayıp İnsan Dünyası'na gönderiyorlar. Daha sonra 7. kıtaya doğru yola çıkıyorlar ancak 8. ve 7. kıta arasında deniz olduğu için Nono denizi donduruyor ve böylece 7. kıtaya geçiyorlar, dikkat edin bu bölümün ilk sayfasında denizde buzdan bir yol yapılmış, Nono'nun işi işte o. :D Normalde bizimkiler beklemeden 6. kıtaya geçse idi, arkadaki ekip ile hiç karşılaşmayacaklardı. Ancak Komatsu'nun iyileşebilmesi ve Pair'in %100 yenebilmesi adına 1 hafta 7. kıtada kalıyorlar. Hal böyle olunca arkadaki grup bizimkilere yetişiyor. :D
Bu açıklama güzel oldu, eline sağlık. :)
Bende merak etmiştim, ne ara geldiler nasıl geldiler, hep aklımdan çıkmış bunlar.

Ulan adam Gurme Dünyasına girdi yürüyor daha ne yapsın.
Şuan zonge en az 50-60 level adam.

Adamın Ossuruğu Jiro Sama kadar güçlü :hhh:

Tabi şu güzelliği ile Bambina gibi bir adamın bile kalbini çalıyor [ Güzellik level OVER 1.000.000.000.000 ] :D
Yani komedi unsuru gibi görünüyor ama komik değil :/ Harbi çıktığı ilk andan beri gram güldürmedi beni :/ Birde pair içti arkadaş ne güçlü adamlar var daha içmemiş bu yaratık içti hemde %100 ya :/

Yani komedi unsuru gibi görünüyor ama komik değil :/ Harbi çıktığı ilk andan beri gram güldürmedi beni :/ Birde pair içti arkadaş ne güçlü adamlar var daha içmemiş bu yaratık içti hemde %100 ya :/
Toriko'nun Buggy'si işte [ gerçi Buggy'de adam olmuştur 2 yılda ( umarım ) ] :D

Arada 1-2 saçmalık güzel geliyor ya :ehe:

Seride şuan için bana saçma gelen kısım herkesin pairi çatır çutur içip neo ekibinin İçmesi için savaş çıkarmaya çalışması. La milyon tane canlı içti helede insan dünyasına götürülecek kısım var birde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık