Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Mangastream

La bizim bildiğimiz Kaka, gerçek Kaka değil miymiş? Yoksa öldükten sonra imana gelip bizimkilere yardım mı etmiş; orasını tam şey edemedim. Bir de kılık kıyafeti de baya bir değişik iki "Kaka"nın.

İlk Kaka.
Yeni Kaka.
Bir de Komatsu'nun malum sahnesine kadar okudum oradan sonrasına ne gözüm ne de midem el verebilir. Eğer oradan itibaren önemli bilgiler varsa buradan paylaşın, pls.

aylar sürecek pişirme süresini tek bir bıçak darbesine indiren adam komatsu :D

''bir bozuk paranın iki yüzü gibi'' (kadın-erkek / yaşam-ölüm )

pairi yediğin zaman yeni tatları keşfedebilmen için kadın'a dönüştürüyor seni :) kadına dönüştürdüğü gibi öldürüyor da
son sayfada ruhlar dünyasını görüyoruz ayrıca meşhur arka kapı da buymuş

geri dönüş yolu da tekrar bi ağız dolusu çorbadan içmek

pairi yediğin zaman yeni tatları keşfedebilmen için kadın'a dönüştürüyor seni :) kadına dönüştürdüğü gibi öldürüyor da
son sayfada ruhlar dünyasını görüyoruz ayrıca meşhur arka kapı da buymuş

geri dönüş yolu da tekrar bi ağız dolusu çorbadan içmek
Şimdi gördüğümüz Kaka ilk gördüğümüz mü, öldü yani? :S
O zaman Guemongil de mi ölmüş oluyor? :S

10/10 bölüm olmuş, geçen haftaki gülümseyen kişi Kaka değilmiş sanırım, çizimi de benzemiyor, öteki dünyada gibi. Pair'i yedikten sonra da ikinci kol da açılıyor. Ve nihayet Guemon ve Malee gözükür. :cool:
Nitrolar bu adamları iyi pataklamış galiba, hakkı rahmetine kavuşmuş gibi görünüyorlar.

Guemon ya dövüşüp öldü yada yarı ölü haldeyken öbür tarafa kaçırdı kaka

ama kafama takılan sorular da var
kaka ölü mü ? ölü değilse neden yardım etmedi ? ölüyse Guemon ne ayak ? ilk nitro kaka mıydı ? değilse neden komatsu'yu hedefledi ? yoksa kitabı aldığını biliyorlar mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık