Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Toriko ve diğerleri şiddetli bir çatışma sonucu doğal Sandoriko çiçeklerinin olduğu yere savruluyor.Bambina da peşlerinden geliyor.Polenlerin yüzünden Toriko ölümün eşiğine geliyor ve son vuruşu yapıyor "Madem yemek diye yiyileceğim, ben de seni yerim!" deyip Bambina'nın taş'aklarını ısırıyor ve bölüm bitiyor.

Edit:Başka bir yerini de ısırıyor olabilir, Çift'i yemek istedikleri için ben malum yeri ısırdığını düşündüm.
Önce eline alıyor,sonra ağzına alıyor.Bu ne biçim bir ilişki Bambina'yla.:D

Bambina'nın hoşuna gitmese bari.:(

son karede komatsu ile arkadaki dişi meymuna dikkat :D

edit:
bambina krallar arasındaki problem çocuk olarak biliniyorsa ve dişi kintamandril(ler) de bu yüzden bu arkadaşa yaklaşmıyor olabilir mi acaba ? bizim takımın özverisi ve bambinanın davranışları görüp fikir değiştirmiş olabilir ?

o değilde spoilerde coco bambinanın ,ışık hızına yakın hızdaki saldırılardan kolayca sıyrıldığını söylüyor .reis hızda aşmış gitmiş :confused:

Demek ki o kalp gerçekmiş.Gerçek komatsu kalbi alıp uyandı.Sonra gidip,tarkan'ın kurdu nasıl dişi kurt getirip tarkanı kurtardı,bu da dişi maymun getirip son hareketi yaptıracak.Bizimkiler de tam olgunlaşmış pair den ısırık alacaklar.Toriko nun ısırdığı bambina nın göğsü gibi bişi.Ben böyle düşünüyorum aksi halde ciddi takip etmem.Edemem :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık