Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

@Reiper

Anladım. Bilgilendirme için teşekkür ederim :good: bu hafta ki sayıda ilk görünen nitro için neler düşünüyorsun? Bence çok psikopat bir şeye benziyor :D
Aynen, çok fena çıkmış şu sahnede; :D

Mantıken serideki son bossların hayvanlar olması gerekiyor hani güç dengelerine baktığımız zaman ama çok şaçma geliyor öylede lan hayvan sonuçta yani bunlar:D
Belli bir seviyenin üzerindekilere hayvan demek, hakaret olur. Çünkü zekaları çok yüksek seviyede olduğundan konuşabiliyorlar, medeniyet kurabiliyor vs. :D Mavi Nitrolar, Chichi, Careru, Mappy, Tounyuudou, Alçak Sülük gibi gibi. Muhtemelen 8 Kral da konuşabiliyordur. :D

Senin hayvanlar alemiyle nedir bu alıp veremediğin ne karınca seviyon ne başka hayvan :D
Karcıncaların o kadar güçlü olmasını sevmiyorum hacı onu yadırgamadıyan yoktur herhalde:D Yırtık dondan fırlar gibi fırladılar iki insan yediler tak Netero'dan güçlü kralları oldu. Toriko aleminde ise düşün olum son boss dediğin hayvan olurmu la intikam tutkunu vahşi cool ya da saf kötü bir abimiz ya da ablamızın olması lazım hayvanla ne yapacaklar hrrr hrrrrr diye ölecek garibim

Reiper

Öyleyse olabilir tabi ama hala özünde hayvan bunlar hacı:D Mavi nitrolardan kolyesi olan çılgın birşeye benziyor o olsun son boss

Karcıncaların o kadar güçlü olmasını sevmiyorum hacı onu yadırgamadıyan yoktur herhalde:D Yırtık dondan fırlar gibi fırladılar iki insan yediler tak Netero'dan güçlü kralları oldu. Toriko aleminde ise düşün olum son boss dediğin hayvan olurmu la intikam tutkunu vahşi cool ya da saf kötü bir abimiz ya da ablamızın olması lazım hayvanla ne yapacaklar hrrr hrrrrr diye ölecek garibim

Reiper

Öyleyse olabilir tabi ama hala özünde hayvan bunlar hacı:D Mavi nitrolardan kolyesi olan çılgın birşeye benziyor o olsun son boss
Son kötü olacak güçlü ablamız garson çıktı yapacak birşey yok elde bunlar kaldı :/

Reiper

Toriko evreninde evrim teorisi kabul edildiği için insan da bir nevi hayvan olarak görülüyor. O yüzden evrenin mantığına göre bir problem yok, tabi HxH izlemedim bilmiyorum onda ne olup bittiğini. :D

Hem bu kralları nasıl yeneceklerki binlerce yıl önceki ayak izinden yayılan aura aklını alıyor bizimkilerin yanına gitseler toz olacaklar lan

Midora'nın ayar verdiği Mavi Nitro;
Sebze Göğündeki Mavi Nitro
En sağda, Nitro yazısının solunda, yan yana oturuyorlar. Pair de boş koltuktur muhtemelen.

Hem bu kralları nasıl yeneceklerki binlerce yıl önceki ayak izinden yayılan aura aklını alıyor bizimkilerin yanına gitseler toz olacaklar lan
Çok çok bölüm var daha onlara. :D Dünyanın Çekirdeğini yedikten sonra da o güce erişebilirler. Ama sanırsam önce GW bitecek, sonra Çekirdeğe inecekler, sonra da Uzay'a çıkacaklar. :D

Çok çok bölüm var daha onlara. :D Dünyanın Çekirdeğini yedikten sonra da o güce erişebilirler. Ama sanırsam önce GW bitecek, sonra Çekirdeğe inecekler, sonra da Uzay'a çıkacaklar. :D
Son macera başlıyor dedi saga halinde yapacak herhalde ama hepsi yetişmezki hadi dünyadaki kralları yenecek seviyeye gelseler bu seferde uzayda güneş yiyen yaratıklarla mı savaşacaklar:D Yapsa güzel olur ama son macera demesi kıllandırıyor beni

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık