Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Reisin ranzadan düşüşü bile ayrı bir olay. Toriko'nun kısa süreliğine de olsa maymun kralla eş güçte kuvvet uygulayabilmesi iyiydi, tabi tüm bu ekşınlar olurken Banbina'nın yüz ifadeleri hepsinden daha ilgi çekiciydi

Başta diyor ki bambina uyumak için "hafifçe" zıplar. zeminden yaklaşık 50 kilometreye 1 saniyede çıkar. Ardından yerden 500 km yukarıda uzay boşluğunda uyur. uzayda süzülmeyi en rahat uyunacak yer olarak seçmiş reyiziniz kısaca. Ardından tabiri caizse yataktan düşüyor ve salyası düşene kadar ki sürede bizimkilerle geçen sayıdaki aynı oyunları oynuyor. Hepsi bu sefer bütün hücreleriyle oyunların altından kalkınca mangaka kaplan örneğini veriyor. "bir kaplan normal bir insanla sadece oyun dahi oynasa insanı öldüreceği kesin" peşinden toriko "oyun oynamaya geldik" dedikten sonra maymunları duyuyorlar. Kaka bunun bir "festival" olduğunu 5 milyon maymunun da bambinayı sadece oyun oynarken seyretmeye gelmediklerini söylüyor. Aksine ciddi bir dövüş izlemeye gelmişler. Bambinanın ciddi dövüşü bütün kıtada festival oluyor yani

Evet çevirisi gecikeceği için aşağı yukarı özeti bu bölümün.

Acaba toriko nun gördüğü adam m(kıtaya girişte gördüğü) vs atacak bambina ile çünkü bizimkiler daha oyun arkadaşı olabilecek kapasiteye çıktılar mı o belli değil, kaldı ki ciddi bir dövüş te katledilirler.Bakarsın jirounun oğlu falan çıkar yada bizim 4 kraldan birinin babası.
O kişi Guemondu. Ben de onun Jirou'nun oğlu Teppei'nin babası olduğunu düşünüyorum saç şeklinden dolayı ama bizim krallar şu an Guemon'dan çok daha güçlüdür. Hatta İçiryu dışındaki tüm 0. biyotop üyelerinden 1 vs 1 bazında daha güçlüdürler bence. O yüzden Guemon tarafından kurtarılma gibi bir şey hiç sanmıyorum. Belki arc sonu Neo vs KK'ya katılır yahut Kaka bir pislik yapar Guemon olaylara dalar vs. Yoksa 0. biyitopu toplasan Bambina'ya fiske vuramazlar. :D

torikonun kol ne zaman geri dönecek:( böyle olmuyo:gamyon:
Pair'i yedikten sonra çıkar kesin. :D

Bölüm ciddi güzeldi.Seri uzayda o da kesin gibin bişi.Diğer gezegenleri gösterdi falan.Her ne kadar kral da olsa uzay ortamında yaşayan canlı da gördük.İyiye gidiyor.Zebre,sunny ve toriko nun oyunu iyi de,coco nun kötü.Pozisyon icabı sakat olmuş biraz :D Eğer bambina gaza gelip 1 tur daha derse ölürler,ama yeter derse sonra ne olacak ? Şu olayı tam anlamadım.Billurları alıp ağaca gübre mi yapacaklar,ağaca takıp meyve mi çıkartacaklar ? Ağaç ve billur arasında ki ilişkide kaldım ben :D
Benim anladığım, Pair'in ağaçla bir alakasının olmadığı. Yani Pair, ağacın meyvesi diye geçiyor ancak ağaçtan çıkmıyor. Ağacın gölgesi gündüzü geceye çeviriyor. Maymun Krallar da Kraliçeleri tavlamak için testislerini ağaca diziyorlar. Ne kadar kuvvetli parıldadığına göre Kraliçe'yi tavlıyorlar. Bizimkiler de bakıyorlar en parlak testisi ağaçtan alacak zamanları yok, bari kaynağından alalım diyorlar Bambina'ya sarıyorlar, benim anladığım Pair, düz testis yani. :D

Bambina vs Hulk ne olurdu acaba :hmm:
Hulk mı ? :( Hulk Toriko serisinde olsa level 100 belki olur belki olmazdı, muhtemelen olmazdı da. Çünkü level 100 demek, dünyanın bütün teknolojisini kullansan bile alt edemiyor olmak demek. Hulk o kadar güçlü bir canlı değil. :(

Bu bölüm mangaka yine 8 Kraldan biri ile Nitrolar arasına ve hatta Joa arasına fark koydu. Bambina hafif bir zıplayışla 500 km yol yapıp uzaya çıkıyor.

Joa zıpladığında festival arenası ufacık kalıyor.
Pair'in muhtemelen tek zıplayışta çıktığı Sebze Göğü ise yerden 10 km yukarıda.
Tabi Joa ve Pair bir ihtimal daha yükseğe de zıplayabilir, şu an için bilemiyoruz ancak bir Bambina ederler mi, pek sanmıyorum. :D

Bu bölüm mangaka yine 8 Kraldan biri ile Nitrolar arasına ve hatta Joa arasına fark koydu. Bambina hafif bir zıplayışla 500 km yol yapıp uzaya çıkıyor.

Joa zıpladığında festival arenası ufacık kalıyor.
Pair'in muhtemelen tek zıplayışta çıktığı Sebze Göğü ise yerden 10 km yukarıda.
Tabi Joa ve Pair bir ihtimal daha yükseğe de zıplayabilir, şu an için bilemiyoruz ancak bir Bambina ederler mi, pek sanmıyorum. :D
Sence şuan en güçlü bambina mıdır seride ? jirou dan falan güçlümüdür ?

Sence şuan en güçlü bambina mıdır seride ? jirou dan falan güçlümüdür ?
Zirve 8 Kral, bu çok net. Mangaka diyor ki, Neredeyse hiçbir canlı onlara rakip bile olamaz Yani 8 Kral dışında birkaç tane daha güçlü karakter çıkabilir ancak bunlar bile en fazla rakip olurlar 8 Kral'a, geri kalan canlılar ise rakip bile olamaz diyor. :D Haliyle Acacia'nın öğrencileri de 8 Kral'ın altında olmuş oluyor. Aksi olsa 8 Kral, kendilerini tahtlarından edecek kişi olarak Toriko'yu hissetmezlerdi. Bildiğin gemiden en önce kaçan fareler misali felaketi hissettiler. Şu zamana kadar kendilerinden güçlü kimse gelmemişti, çok çok uzak gelecekte gelecek, bu da Toriko olacak işte. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık