Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Ortak sen Bokko'yu okumadın galiba, ağır psikoloji içermiyor ama sıkıcı değil ve tekdüze de değil.Seni Bokko düzenlemeye davet ediyorum, insanları Bokko'dan mahrum eyleme.

@galeme; mangakalar hep mi erkeklere fanservis yapacak bırakınız kızlar da faydalansın, kaslı-vahşi erkekleri seven kızlar da vardır illaki.Bu seriyi okuyup da Coco'ya abayı yakmayacak kız olabileceğine ihtimal dahi vermiyorum, hepsinin farklı gideri var.
Bokkö, kült bir seri ortak. Ama ona bile ''ığğğyy, hep savaş hep savaş, ne kadar sıkıcısın Kakuri. :( '' diyecek adamlar çıkar. :/

Edit işini mülakat sonrası halledeceğim, her platforma yazmana gerek yok. :(

Toriko sadece savaş değil bence aşırı derece de ilgi çekici bir senaryosu var. Tabii savaşları bence en güzel seridir ama sadece kaslı erkekler birbirini dövüyor diyede bakılmaz ki :\

Nope. Okudğum şonenler arasında bütün karakterlerinin kas torbası olduğu tek seri toriko idi.
Kasla ilgili ne gibi bi problemin var anlamış değilim? Çok ilginç doğrusu. Sende yokta ondan mı sorun ediyorsun acaba? Kas; güç,hız,dayanıklılık gibi faktörlerin gelişmesini sağlar. Komatsu gibi mi olmasını bekliyordun herkesin :S

Toriko'nun olayı sadece dövüş değil, farklı doğa ortamları ve yaratıklar görmek gerçekten güzel pokemon gibi la insanın hoşuna gidiyor. Aksiyon azalmaz vur kır parçala devam eder ard arda okursun bölümleri sarar yani ama tercih meselesi tabi

İncecik adamların tek yumrukta dağları parçalamasındansa, böyle kaslı adamların parçalamasını yeğlerim.

Toriko'nun sahne çok iyiydi. :good:
Kurbağa olayını en son nasıl bağlayacak Air için merak ediyorum.

Güç levelleri şaka maka aştı.
500 - 600'lerle uğraşmam diyor adam. Komatsunun yorumuyla bakın, Zebra takmıyor bileye getirdi olayı da. O kişilikte pekte takacak birisi değil. Toriko'dan aşağı kalır yanı yok'a bir gönderme olabilir bu.
Komatsu ağlıyor falan...
Birisi bir laf dediydi şu seride Komatsu yerine bir çıtır olsa çok daha tutar diye, olsa güzel olurmuş valla.
Kurbağa yine güldürdü :ehe:
Her şeyin başına Gero ekliyor, kurbağaların kendine özgü seslerinin yazılışı heralde bilemedim. Ha zaten sağda yazıyormuş pardon, öyle imiş.
Ben aksiyon istiyorum, Starjun'u görmek istiyorum, God'a ne olduğunu görmek istiyorum falan filan. Hayırlısı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık