Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

1-) Gintama
2-) One Piece
3-) Fullmetal Alchemist: Brotherhood

4-) Shingeki no Kyojin
5-) Hunter X Hunter

Son düzenleme:
1-) Fairy Tail
2-) Nanatsu no Taizai
3-) Aoki Densetsu Shoot
4-) One Piece
5-) Area no Kishi / Eden's Zero
Naruto Shippuden, Bleach, Dragon Ball ve Rave Master gibi yapımların hepsini izledim, okudum ama bitirmedim bitirirsem eminim çok keyif verir ama bu 5'liyi değiştirir miyim emin değilim bunların bende yeri çok ayrı.

1-) Fairy Tail
2-) Nanatsu no Taizai
3-) Aoki Densetsu Shoot
4-) One Piece
5-) Area no Kishi / Eden's Zero
Naruto Shippuden, Bleach, Dragon Ball ve Rave Master gibi yapımların hepsini izledim, okudum ama bitirmedim bitirirsem eminim çok keyif verir ama bu 5'liyi değiştirir miyim emin değilim bunların bende yeri çok ayrı.
Değişir hocam değişir, hayatta ne değişmiyor ki.
Dün sövenler bugün seviyor.
Bugün sövenler de yarın sever.
Bugün sevdiklerine de yarın söversin.

Son düzenleme:
Değişir hocam değişir, hayatta ne değişmiyor ki.
Dün sövenler bugün seviyor.
Bugün sövenler de yarın sever.
Bugün sevdiklerine de yarın söversin.
Tabii değişebilir dediğin gibi hayatta ne değişmiyor ki. Ama saydıklarım benim ilk animelerimdi ve beni en çok etkileyenlere göre sıraladım ana karakterin ilk defa havalı bir şekilde geri dönüş yapması, güldüren şakalar, efsane savaşlar hatta bu saydığım animelerden birini izlerken o zamanlar hala tüm animelerin Doraemon, Beyblade, Bakugan, Tsubasa gibi olduğunu sanıyordum en fazla bir daha yeteneğini kullanamaz dediğim adam öldü bir anda öldüğü söylediler beni en çok etkileyen anime sahnelerinden biridir o yani demek istediğim ilk yaşadıkların bana kalırsa daha özel oluyor.

@Koby Ftyi sevdiğine göre söyle söyleyeyim,eğer bol dramalı, ana karakterin havalı olduğu bir seri istiyorsan Naruto Ship tam sana göre, Bleach de izle, İchigo da havalı karakter olmak konusundan işin şeyini çıkartmış bir karakter.
Hangi seriden bahsediyorsun anlamadım?
Kim öldü?
Spoiler tagına alırsan daha güzel olur.

@Koby Ftyi sevdiğine göre söyle söyleyeyim,eğer bol dramalı, ana karakterin havalı olduğu bir seri istiyorsan Naruto Ship tam sana göre, Bleach de izle, İchigo da havalı karakter olmak konusundan işin şeyini çıkartmış bir karakter.
Hangi seriden bahsediyorsun anlamadım?
Kim öldü?
Spoiler tagına alırsan daha güzel olur.
Güzel seriler olduklarını biliyorum zaten Naruto Shippuden ve Bleach'i izlemeye devam ediyorum.
Aoki Densetsu Shoot serisinden Kubo Yoshiaru efsane bir gol attıktan sonra kalp rahatsızlığı yüzünden öldü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık