Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 10 Villain Listeniz

Baştan güçlü olanlar değil de güç toplayıp terör estiren kötüler benim daha çok hoşuma gidiyor. Teach gibi, Kira gibi, Cell gibi, Kabuto gibi vs.

Ayrıca birçok kişinin Kira Yoşikage'yi en önlere alması sevindirdi beni. Dio bile onun kadar etkileyici değildi benim için.

1- King Bradley
2- Zaraki Kenpachi
3- Doflamingo
4- Hisoka
5- Crocodile
6- Pain
7- Nosferatu zodd
8- takeuchi sora
9- Charlotte katakuri
10- Orochimaru

Frieza kendi sagasında beni çıldırtmıştı malum olayları uzatmasından dolayı.O kadar da olmaz be kardeşim boss dediğin neyse.
Bence Frieza'ya kıyasla Cell'in hiç ağırlığı yoktu. Vegeta'nın öldürebilecek fırsatı varken, "git güçlen sonra gel lan ezik!" demesi, Goku'nun ellerindeki bütün senzuları vermesi, Gohan'ın "Ben aslında çok güçlüyüm ama öldürmek istemiyorum. Lütfen git!" demesi, Goku'nun "Hemen öldür onu Gohan" demesine rağmen Gohan'ın "Bırakalım da biraz acı çeksin" diye hafife alması, Cell'in son anlarında bile Gohan gücünü saklıyor, salmıyordu:(. En kötüsü de bulundukları zamanın Cell'ini Krilin öldürmüştü :D.

Benim gözümde bunlar Cell'e eksi puan... ama Frieza öyle mi ? Vegeta, Frieza'yı yenebilmek için kendini, Krilin'e deldirip, Dende'ye iyileştirtiyordu :D ("Bir saiyan ölüme ne kadar yaklaşırsa, o kadar güçlenir"in hilesini kullanıyordu :D)

Frieza zor durumda bırakıyordu , Cell zor durumda kalıyordu genel olarak.

8-9 yıl olmuş izleyeli ama yazdıkça hatırladım.

Sıralama olmadan yazıyorum.

Hisoka (Hunter x Hunter)
King Bradley (Fma brotherhood)
Yokoya (Liar Game adındaki seinen mangadan sayılır sanırım)
Karasakal (op)
Overhaul (mha)
Lelouch (Code geass)
Bakura (yugioh)
Yagami Light (death note)
Esdeath (akame ga kill)
Akainu (op)

Aizen'i final bölümde hapiste görmüş olduğumuz için yazmadım yhwach olayları sırasında onu salmışlardı niye kaçmamış anlamadım.

Üye silindi 1004

Yoshikage Kira iyi bir kötüdür ama JoJo serisinde bile kendisinden iyi kötüler vardır.
Aslında Kira çok çok özgün. Para pul derdi yok. Dünya'yı ele geçirmek istemiyor. Kimseye ders vermek istemiyor. Katliam yapmak gibi bir derdi de yok. Amacı bile yok. Sadece güzel kadınlarla kaliteli bir yaşam sürmek istiyor.

Aslında Kira çok çok özgün. Para pul derdi yok. Dünya'yı ele geçirmek istemiyor. Kimseye ders vermek istemiyor. Katliam yapmak gibi bir derdi de yok. Amacı bile yok. Sadece güzel kadınlarla kaliteli bir yaşam sürmek istiyor.
Kira'nın dediğin yönünü bende sevmiştim.Dünyayı değiştirmeyi planlayan Yagami veya Eren gibi bir kötü değil.Ama Funny Valentine bana göre Kira'dan her yönüyle daha iyi bir kötü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık