Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Tony Tony Chopper

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 116 89.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 14 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    130
Konuşmayan diğer tüm canlıları yiyebiliyor muyuz :D Çöppır duyarı da ilginçmiş :D Yamyam olmamız için insan yememiz gerek.
Mefhumu muhalefet delil değildir ya. Yani konuşan birşeyi yemek doğru değil 'o zaman konuşmayanların hepsini ye' mantığı çıkmaz bnm cümlemden. Yok Choppar'ı yemenin bir tık ilerisi insan yemek. Artık ben konuşmayan şeyleri yemekten zevk alamıyorum moduna girmemek lazım:hhh:

Son düzenleme:
Skypiea arkında gemiyi Şura'dan koruduktan sonra müthiş yaralı bir haldeyken gelen tayfa üyelerine Nanaimo Wakatta diyor. Yani o efsanevi Nanaimo Wakkatta sahnesinin aslı bu canavara ait.

Şu büyük spoilerde öleceği söyleniyordu.
Bak oda,sana bir cift lafim var.Paran var pulun var herşeyin var.Yakisirmi sana gariban tanukiyle oynamak.Onu katletmek.
Ama neden yakismasin,sen değil misin tayfanin doktoru dururken doktor ithal eden.El kadar bebeye rafteli çok goren.

Eger bu tanukiye birşey olursa,bugune kadar bir karincayi bile incitmemis olan ben,lordi usta.Ceker vururum seni ve dokup arkama bile bakmam.

Kimlik kargaşası yaşayan hayvancağız. Her gören bunu ona hatırlatmasına rağmen ısrarla tanuki olduğunu reddedip rengeyiği olduğunda ısrar ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık