Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo Ghoul: Re

Bir ihtimal daha var ama olmasın diye dua ediyoruz :) Kaneki'nin rize ve jasonı bilinçaltında görmesi gibi Sasaki'de Kaneki'yi organlarını almasından dolayı görüyor olabilir. Tabii benim için merak konusu Kanekinin en iyi arkadaşı olan Hide'nin ortamlarda görünmemesi, Ben hayatta kalması için Kaneki'ye Arima'yı etkilemesi gerektiğini söylemiştir diye düşünüyorum. Böylece hem Arima'nın Sasaki'ye karşı duyduğu ilgiyi hem de bu bölümdeki bilinçaltı konuşmaları anlam kazanmış olur. Diğer bir olay ise Amon'un aslında ölmediği ve Aogiri tarafından yarı ghoul'a çevrildiği ve bu Serpent'in Amon olduğu düşüncesi. Olursa iyi olur Kaneki-Amon elele verirler bu teşkilatın karanlık yüzünü temizlerler sonra Ghoulların aslında insan elinden çıkmış olduğunu farkeder. Blade 3'teki gibi bir antidote olayına girip bütün ghoulları öldürecek veya insana dönüştürecek bir atraksiyon yaparlar.

Ulan hem sıkıntı takip etmek hem zevkli, Alışmışız yıllarca ''ana karakter ölürse dizi biter olm'' tribine böyle ana karakterini ortam malı eden seri görünce ne diyeceğimizi bilemiyoruz.
Bana bu çocuğu kanekiden yapmışlar gibi geliyor :/

Sasaki'nin bir tam güç dövüşünü hakkaten görmek lazım. Milletin bu kadar hakkında konuşmasına rağmen adama gram saygı duyulmuyor nasıl bir iştir bu ? En azından kendi takımı içinde birliği sağlaması için bir güç gösterisi yapması lazım ki torso'da hikayede bunun kurbanı olur. Taksi'deki kız hinami diyorlardı doğru çıktı demek ki 3 yıl önceki savaştan canını kurtaran aogiriye sığınmış mecbur ne yapsın garibanlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık