Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo Ghoul: Re

Kafamda deli sorular Kaneki geri dönebilecek mi yoksa artık başka bir şey mi ? Hide Kaneki'yi sevdiğini söylerken ne kast etti ben onları her zaman kardeş gibi gördüm o toplara girmez umarım Sui o_O
Kardeşçe bir sevgi olmalı çünkü ilk bölümler de karı kız muahbbeti yapıyordu kanekiyle ama kanekiye olan bağlılığı cinsel eğilimini değiştirmiş olabilir bir ihtimal eğer öğleyse yaoicilerin gazabı yakındır.

O ölmemiş miydi?
Dirildi puşt :D

Kardeşçe bir sevgi olmalı çünkü ilk bölümler de karı kız muahbbeti yapıyordu kanekiyle ama kanekiye olan bağlılığı cinsel eğilimini değiştirmiş olabilir bir ihtimal eğer öğleyse yaoicilerin gazabı yakındır.
Aman abi bi sürü resimler falan paylaşacaklar sağda solda hide onu kucaklamış kaneki bilmem ne yapmış benim gözümdeki kardeşliklerini kirletecekler yapmasınlar :D

Peki bu Furuta olayı ne oldu?

Bu Tsukiyama'nın da bağlılığı çok hoşuma gidiyor.
Bıraktı gitti Furuta yetkisini rütbesini adam o kadar rahat ki sağı solu yıkıp ay neyse benim işim bitti by diyecek kadar rahat bir kardeşimiz kendisini tebrik ediyorum bu açıdan. Ama gene çıkar gibi bir yerlerden amacı iyi gibi gözüküyor gene de. Ghoulları ve insanların birleşmesini sağlayıp süper yaratık dragonu yok ederse süper barışı getirmiş olur hep barış işareti yapıp süper peace diyor çünkü.

Bıraktı gitti Furuta yetkisini rütbesini adam o kadar rahat ki sağı solu yıkıp ay neyse benim işim bitti by diyecek kadar rahat bir kardeşimiz kendisini tebrik ediyorum bu açıdan. Ama gene çıkar gibi bir yerlerden amacı iyi gibi gözüküyor gene de. Ghoulları ve insanların birleşmesini sağlayıp süper yaratık dragonu yok ederse süper barışı getirmiş olur hep barış işareti yapıp süper peace diyor çünkü.
Onun olayını anlayamadım zaten. İstediği şeyi Kaneki de amaçlıyor dediğine göre.

Onun olayını anlayamadım zaten. İstediği şeyi Kaneki de amaçlıyor dediğine göre.
Kaneki aslında bunu amaçlamıyor Amona dediği gibi sevdiklerini korumaya çalışıyor. Aslında barış sadece bir bahane amaçsız kalmaması için ama kaneki gibi iyimser varlıkları aşan bir düşünce barış işi. Hepimiz biliyoruz ki kan dökmeden barış gelmez özellikle seinen bir mangada o yüzden Furuta gibi bir karakter dururken kanekinin barışı getirmesi pek olası değil.

Kaneki aslında bunu amaçlamıyor Amona dediği gibi sevdiklerini korumaya çalışıyor. Aslında barış sadece bir bahane amaçsız kalmaması için ama kaneki gibi iyimser varlıkları aşan bir düşünce barış işi. Hepimiz biliyoruz ki kan dökmeden barış gelmez özellikle seinen bir mangada o yüzden Furuta gibi bir karakter dururken kanekinin barışı getirmesi pek olası değil.
Kaneki'nin o psikobat yönü bunun için var gibi. Ayrıca serinin başından beri olay bunun üzerine kurulmuş gibi. Bu bir ara ben insan mıyım yoksa ghoul muyum diye çelişkiye düştüğü sırada Cafe'nin sahibi sen her ikisisin. Barışı sağlayacak olan da buydu zaten. Hem Ghoul hem insan olan biri?

Bu Palyaçolarında olayını anlayamadım.:D

Kaneki'nin o psikobat yönü bunun için var gibi. Ayrıca serinin başından beri olay bunun üzerine kurulmuş gibi. Bu bir ara ben insan mıyım yoksa ghoul muyum diye çelişkiye düştüğü sırada Cafe'nin sahibi sen her ikisisin. Barışı sağlayacak olan da buydu zaten. Hem Ghoul hem insan olan biri?
Shounen seri olsa bu seri istisnasız kaneki insanları ve ghoulları birleştirirdi. Ama seinen serilerde ana karakterler genelde amaçlarına ulaşamazlar ulaşırlarsa ise bu daha farklı olur. Yani mangada ghoul olduğunu kabul eden karakterlerin saçları beyazlıyor simgesel olarak. Kaneki misal uzun süre ghoul gibi beslenmediği için dedektif iken saçları siyaha dönmüştü. Arima savaşında kendini kaybedince canavar tarafı ortaya çıkınca ortaya gene beyaz saç çıkmıştı kaneki artık sadece ghoul diyebiliriz. ki kendi de böyle düşünmese o saçlar beyaz olmazdı Amonun saçları siyah misal çünkü hala insan ve dedektif olarak düşünüyor kendini touakaya hatta şuan rozetim olsa seni tutuklardım tarzında bir şey söylüyor sohbet ettiklerinde. kaneki zaten şuan dragon adlı bir varlığa dönüşmüş olduğundan dolaylı yoldan barışın oluşmasını sağlıyacak. eğer ölürse insanlar ve ghoulların ittifakıyla dost olarak ayrılır iki ırk bu savaştan gibi gözüküyor şimdilik.

Aslında bu açıdan bakarsan Furuta uzun süre insan olarak biliniyordu GKK'yı yöneten aileden biri olarak hem ghoul hem insandı :D bu arada bu manyak Eto'yu öldürebilecek kadar da güçlü bir ghoul beklemiyordum keratadan bunu o_O

Kaneki kontrolü tamamen kaybetti zaten kardeş dinlenip dinlenip insan, ghoul ayırmadan öldürüyor yemin le iyi kötü ayrımı yapmaksızın hemde ya iki tarafı birleştirecek müttefik yapacak ya da savaşı körükleyecek dengesiz :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık