Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo Ghoul: Re

Arima'yla olan savaşı biliyorum, niye hafızasını kaybettiği konusunda anlamadığım bir şey yok da bu ilerleyiş sanki yazarın '' ghoul tarafını anlattım bu sefer sıra CCG'de'' demesi gibi olmuş.
Neyse arada çok da fark yok gibi gelmişti, mangayı okuyup karar vereceğim ama yazar tükenmiş gibi hissettirdi bana.
Tükendi ama başka nedenlerden dolayı şöyle söyleyeyim mangaka ikinci mangayıda ilk manga gibi 143 te bitirmek istiyor çünkü ilk manganın tersi olaylar oluyordu. Tam önce ki manganın bölümüne denk gelecek şekil de ama mangaka her şeyin tam zıttını denk getirmek istiyordu 143 te manga final yapamadı ama 149 de hala devam ediyor. Mangaka çok hızlandırdı mangayı bitirmek için son bölümler de. Tipik japon takıntısı işte re de biraz telaşlı 143e yetiştirmek için uğraştı hep adam beceremedi de birde kaneki dediğim gibi bütün manga boyunca ccg le kalmayacak merak etme spo olmasında. Hatta üçüncü bir mangaya başlamış gibi hissettim ben yüzüncü bölümden itibaren son 50 bölümdür.

Tükendi ama başka nedenlerden dolayı şöyle söyleyeyim mangaka ikinci mangayıda ilk manga gibi 143 te bitirmek istiyor çünkü ilk manganın tersi olaylar oluyordu. Tam önce ki manganın bölümüne denk gelecek şekil de ama mangaka her şeyin tam zıttını denk getirmek istiyordu 143 te manga final yapamadı ama 149 de hala devam ediyor. Mangaka çok hızlandırdı mangayı bitirmek için son bölümler de. Tipik japon takıntısı işte re de biraz telaşlı 143e yetiştirmek için uğraştı hep adam beceremedi de birde kaneki dediğim gibi bütün manga boyunca ccg le kalmayacak merak etme spo olmasında. Hatta üçüncü bir mangaya başlamış gibi hissettim ben yüzüncü bölümden itibaren son 50 bölümdür.
Ah öyle bir şey denediğinden öyle hissettim demek.
CCG'den nefret falan etmiyorum, o tarafta da kendilerince haklı iyi karakterler var da Kaneki'nin orada olması hikayeyi çok yapay hissettirdi ama dediğine göre Kaneki ayrılsa da yazar olayları tersine işlemeye devam edecek ve o lanet deja vou hissinden kurtulamayacağım. Mangaka üzdü :(

Ah öyle bir şey denediğinden öyle hissettim demek.
CCG'den nefret falan etmiyorum, o tarafta da kendilerince haklı iyi karakterler var da Kaneki'nin orada olması hikayeyi çok yapay hissettirdi ama dediğine göre Kaneki ayrılsa da yazar olayları tersine işlemeye devam edecek ve o lanet deja vou hissinden kurtulamayacağım. Mangaka üzdü :(
Şöyle söyleyeyim ben ccg de kanekinin olmasından hoşnut oldum ccg tarafını görmek güzeldi. Ve şimdi söyle söyleyeyim sana bak dejavu hissinden kurtulacaksın gene ilk manga gibi olacak ekip ama şöyle söyleyeyim bak bu sefer. Hem ccg hem ghoul tarafı ikisi birden olacak kaneki diyebiliriz hani ccg ve ghoul tarafı kalmayacak mangada. Kaneki nin tarafı ve kanekinin karşısında olan varlıklar olarak devam edecek manga merak etme yani o konuda farklı olacak için rahat olsun. Ccg tarafını ilerledikçe daha çok seveceksin ama ona emin ol hatta ghoullar hak etmiş başlarına geleni dedirten yerler olacak .daha bilmediğin çok sır var sen devam et hatta 100e geldikten sonra yaz buraya Ama şu bir kesin mangada ilerledikçe fark ediyorsun ki ccg veya ghoul tarafı diye bir şey hiç yok aslında sadece iyi insanlar ve ghoullar. Kötü insanlar ve kötü ghoullar varmış seri de bunu hissettiriyor.

Manganın son bölümü haftaya çıkıyor. Bu acele niye anlamadım, daha göstereceği yerler olabilirdi. Tek bölüme ne koyup da bitirecek anlam veremiyorum. Ve eğer son bir ters köşe falan da yapmazsa, çoğu kişinin beklediği gibi manga kötü bir sonla bitecek. :/

Manga kötü bir sonla bitti bile bence. Furuta çok eksantrik bir karater imajı çizdi en son o da normal hayat özlemiyle dolu çıktı ya yeter be kardeşim dedim her karakterde aynı durum işlendi. Uta, Furuta, Donato vs kime kötü desek içlerindeki iyiliği göstermeye çalıştı mangaka ben sıkıldım artık bir kere de sebepleri farklı bir karakter görelim. Yine içlerinden en delikanlısı Yamori'ydi adam zamanında işkence falan görmüş sapıtmış ama yaptığı işin hakkını veriyordu en azından. İnşallah yeni bir seri çıkarıp Kaneki'nin çocuğu üzerinden yürümezler :artiz:

Arkadaşım sordu cevabı için bende sizlere soruyorum Shirazu öldü ve cesedini kaçırmışlar mangada bu konuyu anlatıyorlar mı ne oldu cesedine?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık