Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Okul çocukları desem ban yer miyim acaba.

Neyse bir hafta tatile gitmek iyidir. Yapacağın işi sikeyim Netflix.

Edit: Yaptıkları şeyler tam tersine siyasilere ısındıracağına daha da itiyor milleti. Tadım kaçtı yeminle ya. Amcık herifler 25 yıllık eseri bok edecekler, haklarını vermeselerdi keşke Netflix'e.

Son düzenleme:
"Irkçı değiliz hadi bunu kanıtamak için süt beyazı karakterleri siyahiler oynasın" düşüncesinden ne zaman vaz geçecekler acaba?
Şahsen Witcher evreni hakkında pek bir bilgim yok. Olayları falan da bilmem ama bembeyaz tenli karakterleri siyahilere oynatmaları cidden aşırı saçma bir olay. L olayında yeteri kadar linç yememişler galiba

Henry cavill oynuyor diye seriyi merak etmeye başlamıştım ama şu haber cidden büyük bir hayal kırıklığı. Normal bir karakter olsa tamam da baştan aşağa ak olan bir kızı nasıl olur da siyahi birisine oynatırsınız anlayamiyorum.

Kristen stewart ciri için biçilmiş kaftan bence.
Sadece bir yara izi ve saçlarını uzatıp beyaza boyandı mı tamamdır.

Son düzenleme:
Geralt'ı canlandıracak kişi belli olmuş. Henry Cavill. Baya şaşırtıcı oldu benim için ama sevindim de bir yandan. Netflix, en yüksek bütçeli dizimiz olacak derken boş konuşmuyormuş cidden de. :/

Geralt'ı canlandıracak kişi belli olmuş. Henry Cavill. Baya şaşırtıcı oldu benim için ama sevindim de bir yandan. Netflix, en yüksek bütçeli dizimiz olacak derken boş konuşmuyormuş cidden de. :/
Bütçeyi oyuncuya ayırmaktansa oyundakiyle yarışabilecek yeni müziklere verselerdi keşke. Ben pek sevinmedim habere, yakıştıramadım sanırım.

Bütçeyi oyuncuya ayırmaktansa oyundakiyle yarışabilecek yeni müziklere verselerdi keşke. Ben pek sevinmedim habere, yakıştıramadım sanırım.
Onu yapan onu da yapar. Adamlarda paradan bol ne var? :) Yakıştıramama konusuna ise bir şey diyemem. Kimsenin aklında yoktu cidden de. Lakin sıkıntı değil ya. Herifler bu işin piri olmuş artık. Adamı öyle bir hale getirirler ki vay bee deriz işin sonunda.

Edit: Benim aklımda şu eleman vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık