Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

Bu dizi 2 sezonda fazla izlenirse millet 2 yüzlülük yapıyo derim sosyal medyada göm gercekte sev. Yani bunl kadar gömülüp bu kadar izlenmesi normal değil.

Bu kadar kitle düşmanı olunamaz. Ben bu yapımcıların yaptıkları eseri sevdiklerini ya da benimsediklerini düşünmüyorum. Aynısı Yüzüklerin Efendisi için de geçerli. Eseri seven ve saygı duyan insanlar böyle bir şey yapamaz çünkü.
Hangi kitleyi kastettiğine bağlı biraz. 'Woke' ve sjw kitlesi diziye bayıldı. Eleştirenleri de yerden yere vurdular. Youtuberlara para gömdüler övün diziyi diye ve asıl eseri yerdiler. Reddit'te ana konusunda diziyi eleştirenleri banlıyorlardı. Değil 3.sezonu, 2.sezonu bile görmemeliydi bu 'şey'. Yapımcısı da keyfi bir şey yaptığını alanen söylüyor zaten. En son kafamın tasını attırmayın en sevdiğiniz karakteri eşcinsel yaparım diyordu.

Şu diziyi hala devam ettiren adamları tek tek bulup dövmek lazım.Ama öyle böyle dövmeyeceksin.Ağız burun kıracak şekilde döveceksin.Bunların hakettiği tam olarak bu yemin ediyorum.
Posterlere direkt spoiler koyan bir beyinsizler ordusundan bahsediyoruz, en az 2 sezon daha devam eder bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık