Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

Beş genç köylünün hayatları, garip ve güçlü bir kadının gelmesiyle sonsuza dek değişir. Kadın, içlerinden birinin Işık ve Karanlık arasındaki dengeyi sonsuza dek değiştirme gücüyle, kadim bir kehanetten geldiğini söyler. Karanlık Varlık hapisten kaçıp Son Savaş başlamadan evvel, dünyanın kaderi konusunda ya o yabancıya ya da kendilerine güveneceklerdir.

Yayıncı: Amazon Prime
Yapımcılar: Rafe Judkins, Rick Selvage, Larry Mondragon, Ted Field, Mike Weber, Darren Lamke
Baş Roller: Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoe Robins, Barney Harris, Madeleine Madden, Daniel Hanney
Besteci: Lorne Balfe

Bütün bölümlerde olan kısa animasyonların tanıtımı;

Lorne Balfe'nin dizi için yaptığı 14 şarkıdan oluşan bir playlist;

Geçenlerde bahsedilirken gördüm bu twitch üzerinden bir kaç kişi birden aynanda dizi izlenebiliyormuş, doğruysa ve nasıl yapıldığını bilen varsa forumca bi zaman çarkı izleme etkinliği yapılabilir belki düşünen olursa...

Imdb puanları şaka mı? İlk bölüm 8.9, ikinci bölüm 9.2. Biz mi gereğinden fazla gömdük fragmanları?

Daha bölüm çıkmadı ki. Puanlamalar yalan yani şu an. Bakarsan eleştiri sitelerine bakarsın onlar da çeşit çeşit şu an, düşük de var yüksek de.
Sanırım bazı festivallerde falan yayınlanmış. Oradan gelen puanlamalar olabilir diye düşünüyorum. Göreceğiz nasıl olduğunu yarın ama fragmanlar gibiyse seveceğimi sanmıyorum.

Kitabını okuyanlar diziyi yerden yere vuracak, büyük ihtimalle de 2 sezon olmicak. Tek sezonluk dizi.
Dizi 2.sezon onayını aldı. 2.sezon olur ama 3 olur mu bilemem. Kitabı okuyup fragmanlara bayılanlar da var.

Sanırım bazı festivallerde falan yayınlanmış. Oradan gelen puanlamalar olabilir diye düşünüyorum. Göreceğiz nasıl olduğunu yarın ama fragmanlar gibiyse seveceğimi sanmıyorum.

Dizi 2.sezon onayını aldı. 2.sezon olur ama 3 olur mu bilemem. Kitabı okuyup fragmanlara bayılanlar da var.
Umarım olur ama finali olacağanı pek sanmıyorum gerci amerikanların zevki farklı onlar sayesinde davam eder ederse

Bugünlerde dandik çıkar yemek yerken izleyeyim dediğim ne varsa güzel çıkıyor. Gerçi sadece ilk bölüm için konuşuyorum ve onun da girişi çok kötüydü ama güzel devam etti. Seriyi hiç bilmediğimden biraz kafa karıştırıcıydı o kadar ki anlaşılır bir durum.

Demirci çocuğa çok üzüldüm

Son düzenleme:
Bugünlerde dandik çıkar yemek yerken izleyeyim dediğim ne varsa güzel çıkıyor. Gerçi sadece ilk bölüm için konuşuyorum ve onun da girişi çok kötüydü ama güzel devam etti. Seriyi hiç bilmediğimden biraz kafa karıştırıcıydı o kadar ki anlaşılır bir durum.

Demirci çocuğa çok üzüldüm
Daha izleme şansım olmadı ama perrine birşey olmuyordu normalde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık