Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Daha kötü bir sezon finali olamazdı. Şöyle iliştireyim.
Bir yandan Rick ve Michonne, Negan'ı ölmekten beter hale getireceklerini söylerken diğer yandan henüz bu bölümde dahi Morgan gibi birine iyilik etmeyi başarabilmiş bir adam olan barışsever Jesus'un da karartılarla dahil olduğu Maggie toplantısında Dwight'ı kendi elleriyle bırakan Daryl'ın da desteğini gördüğümüz bir başkaldırıyla karşı karşıya olmamız kadar saçma ne olabilir yav? Kimileri Negan'ı öldürmekten bahsettiklerini söylüyor ama bana kalırsa gayet de Rick'lere karşı duracaklar gibi. Peh.

Daha kötü bir sezon finali olamazdı. Şöyle iliştireyim.
Bir yandan Rick ve Michonne, Negan'ı ölmekten beter hale getireceklerini söylerken diğer yandan henüz bu bölümde dahi Morgan gibi birine iyilik etmeyi başarabilmiş bir adam olan barışsever Jesus'un da karartılarla dahil olduğu Maggie toplantısında Dwight'ı kendi elleriyle bırakan Daryl'ın da desteğini gördüğümüz bir başkaldırıyla karşı karşıya olmamız kadar saçma ne olabilir yav? Kimileri Negan'ı öldürmekten bahsettiklerini söylüyor ama bana kalırsa gayet de Rick'lere karşı duracaklar gibi. Peh.
Ben gibi hard TWD fanı bile bırakmışken, izlenmez artık :(

Negan büyük ihtimalle insan klonlamayı buldu kimseye söylemiyor başka açıklaması olamaz bizim dizilerdeki gibi öldür öldür bitmiyor adamları.Şu an izleyici kitlesinin büyük çoğunluğu ilk sezondan beri takip eden ve alışkanlıktan eski günlerin hatırına takip edenler ömrünü doldurmuş bir dizi.Eski sezon finallerindeki vuruculuktan eser yok bir final yaparlardı bir hafta etkisinden kurtulamazdık.

Final çok heyecansızdı. Eskiye göre sönük kaldı. En son Maggie, Daryl ve Jesus sahnesi çok basitleştirilmiş. Ortada hiçbir şey yokken sanki adamlar ihanete karar vermiş gibi olmuş. Sahnenin biraz altyapısı oluşturulup ondan sonra bu şekilde sahne çekilmiş olsa daha mantıklı olurdu. Ayrıca geçen bölümlerdeki helikopter olayına yönelik herhangi bir gelişme yok :(

Final çok heyecansızdı. Eskiye göre sönük kaldı. En son Maggie, Daryl ve Jesus sahnesi çok basitleştirilmiş. Ortada hiçbir şey yokken sanki adamlar ihanete karar vermiş gibi olmuş. Sahnenin biraz altyapısı oluşturulup ondan sonra bu şekilde sahne çekilmiş olsa daha mantıklı olurdu. Ayrıca geçen bölümlerdeki helikopter olayına yönelik herhangi bir gelişme yok :(
Çöpoğluçöp be!!! OH. Biraz da ben hater olayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık