Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Mihawk

Hmm. Abraham ve Glenn ölecek deniliyor.
Negan, Abraham'ı öldürüyormuş. Daryl, Negan'a dalıyormuş. Negan, Daryl'ı hapsediyormuş. Böyle bir davranışın cezası olarak da Glenn'i öldürüyormuş. Böylece kimse Negan'a bulaşılmaması gerektiğini anlıyorlarmış.

Bu Comic-Con Trailer'ı
Üstte yazdığım şeyden ise yorumlarda bahsediliyor. Güvenilir bir spoiler kaynağından geliyormuş bilgi. Glenn ve Abraham ilk bölümden itibaren de yoklarmış sette. Söylenen bu.

Glenn'in öleceğine pek ihtimal vermiyorum. Gizemi kalmaz. Eugene olmayacak. Çünkü çok büyük planları olacak ileride. Michone'a da ihtimal vermiyorum. Carl ve Rick olmaz. Maggie de olmaz. Geriye Abraham, Sasha, Rosita ve şu oğlan kaldı. Oğlan da ölmez çünkü mesaj veriyorlar oradan. Rosita ve Eugene çizgi romanda çocuk yapıyorlar. Belki bırakır senarist. Ben oyumu Sasha veya Abraham'dan yana kullanıyorum. Kaldı ki sopayı yedikten sonra halen dik durması güçlü olduğunu gösteriyor ve bu bize Abraham ihtimalini güçlendiğini gösteriyor.

Hmm. Abraham ve Glenn ölecek deniliyor.
Negan, Abraham'ı öldürüyormuş. Daryl, Negan'a dalıyormuş. Negan, Daryl'ı hapsediyormuş. Böyle bir davranışın cezası olarak da Glenn'i öldürüyormuş. Böylece kimse Negan'a bulaşılmaması gerektiğini anlıyorlarmış.

Bu Comic-Con Trailer'ı
Üstte yazdığım şeyden ise yorumlarda bahsediliyor. Güvenilir bir spoiler kaynağından geliyormuş bilgi. Glenn ve Abraham ilk bölümden itibaren de yoklarmış sette. Söylenen bu.

Adamlar Abrahamı sonraya bırakalım da Negan'ın karizması daha bir üst seviyeye çıksın demişler :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık