Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Walking Dead (2010-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 60.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Charles Vane

Aslında bu sezon Glenn öldü mü muhabbetini acaba Glenn'i öldürsek nasıl tepki alırız gibi tezgahlamış olabilirler düşününce :D
Bende de öyle bir kanı var Glenn nice badireler atlattı bu şekilde ölürse güzel bir ironi olur büyük dram yaşanır

Hakikaten diziyle çizgi roman arasında çok fark varmış. Dizinin kurgusu daha iyi bence, daha ayrıntılı ve duyguları daha iyi yansıtmışlar.

Hakikaten diziyle çizgi roman arasında çok fark varmış. Dizinin kurgusu daha iyi bence, daha ayrıntılı ve duyguları daha iyi yansıtmışlar.
Çizgi roman çok daha iyi diziye göre. Dizide popülarite üzerine oynuyorlar sürekli. Ayrıca çizgi romandaki Rick'i gerçekten işleselerdi 1 tane Rick fanı kalmazdı. Adam pisliğin teki.

Yağlı kapıyı bulunca bıraktı tabii.

En son okuduğum bölümde Negan çıktı hapisten. Bulamadı bizimkiler. Muhtemelen onu Rick öldürür. Sonra ya böyle biter, büyük bir yerleşim merkezi kurdu sonuçta. Ya da birileri gelir, güvenli bölge faso fiso ilaç bulundu muhabbetine girer. En kötü ihtimal Negan bunları öldürür yeniden patron olur. Çok çok çok kötü bir ihtimal, Rick hastanede uyanır ve rüya olduğunu anlar. Belki Dünya'ya meteor falan düşer. Aklımda çılgın senaryolar.
Böyle bir şeyin olmadığını uzun zaman önce açıklamıştı Robert reis. Negan'la ise anlaşacaklar ve öyle devam edecekler gibi görünüyor.

Şu Negan'ı oynıcak adam belli mi ?
Ayrıca anladığım kadarıyla TWD reyting korkusu yüzünden sevilen karekterleri öldürmüyor. peh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık