Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Sandman (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 23 71.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 28.1%

• Kullanılan toplam oy
    32
Zevk alarak izliyorum 8 bölüm izledim. Karakterleri zihnimden silerek başrole odaklı bir şekilde izlemeye çalışıyorum zevk almak için. Gay ve zenciye doydum. Hatta ben böyle bir zenciye doyurma görmedim. Detroit merkezde tura çıkmış gibiyim ama orada bile bu kadar zenci bulacağımı sanmıyorum. Bunun için netflixe teşekkür ederim. Sırf zenci olsun taştan olsun diye oynattıkları çer çöp tipler yüzünden eser itici ve eğreti dursa da hiç yılmadan bizleri zenciye doyurduğu için minnettarım. Dizinin şöyle müthiş bir olayı daha var. Dünya nüfusunun cinsel eğilimi dizideki gibi olsa iki jenerasyona tarihten siliniyoruz. Muazzam.

Bunun dışında gerçekten güzel dizi. Cehennemde Şener Şen İlyas Salman atışması izlemek bambaşka bir deneyimdi.
Çok fazla gayımsı eylem varmış galiba. babaocağındayım diye izleyemiyorum diziyi. Attığımız ok bizi de vurdu sonunda..

Çocukça ilerlemiyor o sahne de çocukça değil ki dostum. Açıkçası ben izlerken o duygu yoğunluğu ve değişimleri net geçti bünyeye. Kahvehane atışması diye makara yapacaksan yap tabi oradan yürünür
Zamanın başlangıcından beri var olan karakterlerin yılan ve yırtıcı kuşla başlaması garip yalnızca. Direkt kozmik şeylerle veya manevi olgularla başlasalar daha epik olurmuş düello.

4. Bölüm
Çr de luciferin kanadını kesip miğferi alıp gidiyordu ama işlememişler

Çocukça ilerlemiyor o sahne de çocukça değil ki dostum. Açıkçası ben izlerken o duygu yoğunluğu ve değişimleri net geçti bünyeye. Kahvehane atışması diye makara yapacaksan yap tabi oradan yürünür
O sahne gerçekten çrde var ama bizimkinin cümlesi yarım kalmış cehennemde yaşayan herkes cenneti umut ettiği sürece hepsi benim emrine girebilir diyor lütfen çrye bakın

Neden diziyi böyle yapmışlar anlamadım
2. sezona malzeme olsun diye muhtemelen.

Serinin en can alıcı bölümü bence 5. bölümdü. Herkesi içine çekmiş ve zamanın nasıl aktığını anlamamıştır diye düşünüyorum. Çizgi romanı izlemediğim için karakter tasarımları hakkında bir şey diyemiyorum.

Genel olarak çok iyiydi. Desire'ı beğendim açıkçası ne kadına ne de erkeğe benziyor, travestiye benzetenler olmuş sanırım ama günümüz algısıyla alakalı diye düşünüyorum ben öyle benzetmedim.

Final için Meh diyebilirim güzel bağladılar. 10/7,7 iyidir.

Çr de luciferin kanadını kesip miğferi alıp gidiyordu ama işlememişler

O sahne gerçekten çrde var ama bizimkinin cümlesi yarım kalmış cehennemde yaşayan herkes cenneti umut ettiği sürece hepsi benim emrine girebilir diyor lütfen çrye bakın
Benim hatırladığım, Lucifer cehennemden ayrılmak istediğinde kendisi Morhpeusa kanatlarını kesmesini istediği ve ayrı bir zamanda bu olayın gerçekleştiği. Yani bu atışmada dizideki gibi olmuştu. Bi tekrar bakayım.

Dizi ile ilgiliolarak olmamış. Morhpeusa ve Corrinthian dışında tüm castlar bence berbat. Ulan Death gotik bir tip gitmişler zenci yapmışlar, Lucifer cinsiyetsiz tamam da esin kaynağı David Bowie onunda alakasız bir tipe çevirmişler. Bu iki kilit ismin resmedilişi tipi özel ve tek. Bari bunlara sadık kalaydınız lan. İzleyiciye Death of endless ve Luciferi çizgiromandaki ürpertici havayla vermemişler malesef...

Son düzenleme:
Benim hatırladığım, Lucifer cehennemden ayrılmak istediğinde kendisi Morhpeusa kanatlarını kesmesini istediği ve ayrı bir zamanda bu olayın gerçekleştiği. Yani bu atışmada dizideki gibi olmuştu. Bi tekrar bakayım.

Dizi ile ilgiliolarak olmamış. Morhpeusa ve Corrinthian dışında tüm castlar bence berbat. Ulan Death gotik bir tip gitmişler zenci yapmışlar, Lucifer cinsiyetsiz tamam da esin kaynağı David Bowie onunda alakasız bir tipe çevirmişler. Bu iki kilit ismin resmedilişi tipi özel ve tek. Bari bunlara sadık kalaydınız lan. İzleyiciye Death of endless ve Luciferi çizgiromandaki ürpertici havayla vermemişler malesef...
Luci ile dediğin gibi sanırım tekrar buluşacak ama bu sefer savaşıyorlar ve kanadını kesip cehennemden yolluyordu luciyi

Bu arada hiç kabus bölümler işlenmemiş emin olun kabus bölümleri çrdeki gibi yaparlarsa mükemmel olur. bir insan vücüdundan yapılma merdiven yada hayatta en çok kavuşmak istediğin insanla 1 ömür geçirirken sandmanın gelip artık gitme zamanın geldi demesi gibi sahneleri görmeyi çok istedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık