Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Acaba gerçekten zencilerin, asyalıların falan böyle bir talepleri var mı? Sesi çok çıkan aktivistlerden bahsetmiyorum, sokaktaki sıradan birinin çok merak ediyorum bunu. Zaman Çarkı dizisinde değişikliklere çok takılmadım falan demiştim hatta buradaki arkadaşların yorumlarını abartı bulmuştum ama sonra dizi öyle bir hal aldı ki bitiremedim bile. Sarı öküz hikayesi gibi olacak değiştirdikçe değiştirecekler. Halbuki çok umutlanmıştım ilk görseli yayınlandıklarında artık hiç umudum kalmadı.

Mbappe gibi elf gören Lotr fanları.

Jeneriğe de Martin Luther King Jr.'ın meşhur sözünü yapıştırıp geçsinler. Morgan Freeman'a da zenci elf rolü versinler. Başlamışken tam olsun. 🤗

Witcherdan ötürü tahmin etmiştim zaten. Kitap veya oyun uyarlaması dizi, filmlerde tasvir edilen dış görünüşleri beklemeyin artık. Camiada ve medyada aww :3 denip prim, etkileşim, ödül doğal olarak para hedefleniyor işte. Günümüz dünyası...

En iyi işi 7.2 imdb puanına sahip, Cloverfield Yolu isimli film olan bir kişiye göre çok cüratkar açıklamalar.Yani sanki Tolkien'in yazdıkları kusurluymuş da bunlarda kusuru gidermiş gibi bir hali var açıklamasında.
Gece gece elim ayağım titriyor sinirden şu kadını sosyal medyası yokmu atın bana 2 çift söz yazıcam.

Gece gece elim ayağım titriyor sinirden şu kadını sosyal medyası yokmu atın bana 2 çift söz yazıcam.
Yok galiba,ya da ben bulamadım.Dizi ekibi aynen böyle kişilerden oluşuyor işte.Diziyi kaliteli yapmak yerine nasıl daha ucuz bir hale getirip popüler yaparız diye düşünüyorlar.Gerizekalılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık