Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Aslında Behlül siyahi ve amcasından hoşlanan biseksüel olmalıydı. Bitter denen abla kendini bu yüzden öldürmeliydi. En sonda da kavuşsalardı amcasıyla. Ali Atay'ın eşi olan abla da evin dadısına yürüseydi.
Nan olan yine şu dikizleyen verem çocuğa oldu bu senaryoda da ekmek çıkmadı ahsdajs

Eğer siyahi koyacaklarsa umarım elfleri yapmazlar, hobitlere de koyacaklarsa en azından kardashian kalçaları olan kadınlardan koysunlar. Gözümüz gönlümüz açılır, zaten ufak tefekler en azından kalçaları dikkat çeker :)

Daha cast'i bizzat görmeden bu kadar linçe gerek yok. Sırıtmadığı müddetçe farklı ırklardan insanlar olması problem olmamalı diye düşünüyorum. Ama LGBT unsuru olursa tepkilerinizi haklı bulurum, o ayrı mesele.

Daha cast'i bizzat görmeden bu kadar linçe gerek yok. Sırıtmadığı müddetçe farklı ırklardan insanlar olması problem olmamalı diye düşünüyorum. Ama LGBT unsuru olursa tepkilerinizi haklı bulurum, o ayrı mesele.
Aslında rengi falan önemli değil de, yok şimdilerde uzun saç moda değil elflerin saçını değiştireceğiz, yok hobbit koyacağız falan bunlar kötü kokular. Hoş bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Ikinci Çağ'da dünya üzerinde hobbit bile yokken, siyahisini koyacaklar.
Başka türden karakterler için de siyahi oyuncu düşünülüyor mu? Siyahi elf vs vs. Çünkü eğer sadece siyahi hobbit göreceksek ve dediğiniz gibi o dönemde hobbit yoksa(bilgim filmlerle sınırlı) siyahiler olmayan bir türü temsil edecek demektir ve bu çok iyi bir ofansif şaka.

Başka türden karakterler için de siyahi oyuncu düşünülüyor mu? Siyahi elf vs vs. Çünkü eğer sadece siyahi hobbit göreceksek ve dediğiniz gibi o dönemde hobbit yoksa(bilgim filmlerle sınırlı) siyahiler olmayan bir türü temsil edecek demektir ve bu çok iyi bir ofansif şaka.
Harfoot diye bir hobbit türü var, bunların esmer oldukları yazılmış. Muhtemelen o hobbitleri siyahi yapacaklar. Siyahi elf görür müyüz, emin değilim. Ancak siyahi cüce ve insan kesin vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık