Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 18.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 22 81.5%

• Kullanılan toplam oy
    27
Aşırı kasıntı yapıyor özellikle lotr kitap okuyucuları.Bu arada kitaba göre 1-1 uygun dizi*film beklentilerine cidden lafım yok ama şimdiye kadar 1 tane bakın 1 tane uyarlama yapılmadı.Hepsi az veya çok kitaplarla aynı gitmiyor.Bu dizide global anlamda kansere dönüşen malum kafa yapısı yine karşımıza çıktı.Alakasız her yerde zenci karakterler çirkin şişko kadınlar vb.Bundan kurtuluş yok.Oyunların bile içine ettiler.Şimdilik güvenli liman asya pazarı.siz lotr ın yeni hali zannediyormusunuz eski film tadında olacak.yine zenci elfler göreceğiz :ehe:
Watchmen neredeyse birebir olarak kaynağa bağlı kalınarak yapıldı. Sadece sonu çizgi romandan farklı, o da çok masraflı olacağı için değişti (çoğu okur filmdeki finali, çizgi romandan daha çok beğeniyor, ben de buna dahilim). Yani istenirse gayet yapılabilir.

Son düzenleme:
2 bölüm izledim sırf dizinin ismi uğruna. Bu kadar para verilip daha kötü dizi nasıl çekebilir anlamak mümkün değil. Birde dizinin adını değiştirmeleri gerekiyor benim önerim; Sauron'un yolu:Kötülük olabilir mesela neyse. Kötü ötesi gerçekten dizi :artiz:

2 bölüm izledim sırf dizinin ismi uğruna. Bu kadar para verilip daha kötü dizi nasıl çekebilir anlamak mümkün değil. Birde dizinin adını değiştirmeleri gerekiyor benim önerim; Sauron'un yolu:Kötülük olabilir mesela neyse. Kötü ötesi gerçekten dizi :artiz:
Birkaç sayfa önce dizinin çıkması gereken ismi yazdım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık