Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Abi bu bir prank falan olmalı ya, gerçek olamaz bu. Aile kurmuş, huzur ve güvenlik arayan orklar. :confused:

Tamam, savaş dışında Orkların sosyal yaşamları hakkında bilgimiz sıfır. Fakat Morgoth'un elfleri bozarak orcları oluşturduğunu bilemeyecek kadar da cahil olamazsınız. Doğası böyle bozuk olan varlıklarda böyle duygular olamaz. Bir de bize ne orcların dertlerinden, mal herifler.

Peter Jackson'ın pitleri daha mantıklıydı.

Tamam, savaş dışında Orkların sosyal yaşamları hakkında bilgimiz sıfır. Fakat Morgoth'un elfleri bozarak orcları oluşturduğunu bilemeyecek kadar da cahil olamazsınız. Doğası böyle bozuk olan varlıklarda böyle duygular olamaz. Bir de bize ne orcların dertlerinden, mal herifler.

Peter Jackson'ın pitleri daha mantıklıydı.
"For all that race were bred by Melkor of the subterranean heats and slime. Their hearts were of granite and their bodies deformed; foul their faces which smiled not, but their laugh that of the clash of metal, and to nothing were they more fain than to aid in the basest of the purposes of Melkor."—J.R.R. Tolkien, The Fall of Gondolin

"In J.R.R. Tolkien's writings, Orcs were cruel, sadistic, black-hearted, vicious, and hateful of most things"

Bunlar iradesiz, dümdüz kötü yaratıklar. Efendisiz kaldıklarında mağaralarda dolaşıp birbirlerini yiyen canlılar. Nasıl bir ruh hastalığı bunları bile humanize etmeye çalışır anlaşılır değil. Bu woke kırıklarının cidden tedaviye ihtiyacı var.

İsildur bölümleri hariç inanılmaz sıkıcı bir sezon. Bu elf sauron olayları çok yalan geliyor, hiç akmıyor oralar yanda youtubedan birşeyler izlerken geçti oralar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık