Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Diziye iyi eleştiri geldi. 2. sezon onayını da aldı bildiğim kadarıyla herhalde. İnşallah eleştirilerden ders alıp buna göre bir yola girerler.

Diziye iyi eleştiri geldi. 2. sezon onayını da aldı bildiğim kadarıyla herhalde. İnşallah eleştirilerden ders alıp buna göre bir yola girerler.
Onay derken zaten 5 sezon olarak yapımı planlanmıştı hatta daha fazla da sürebilir.Adamlar çuvalla parayı 1 sezon için harcamaları saçma olurdu.5 sezonda anca maliyeti düşürürler.

Arondir ve Adar tanışması da çalıntı çıktı.

Hahahaha, senaristleri kovsunlar dedik ama affetsinler adamların zaten senaristleri yokmuş. İş iyice trajikomik bir hal almaya başlıyor. Şaka için deniliyor Bezos soyulmuş diye ancak cidden vakıf ile yapım bir olup dümen tutmuş olsalar şaşırmayacağım.

O şekilde yapılan fantastik canavarlar ve star wars son filmleri geldi aklıma daha da karmaşık bir hal almıştı o seriler.

O sahne niye büyütüldü ki yav halkın saçmaladığı kısımlar işte. Kaç tanesi elf tanımıştır ki öyle kulaktan kulağa saçmalıklar gelmiş olabilir.
Aslında çok basit sorunları var bu yapımın. Seriyi seven ve bilen birisi olarak beğenmediğim asıl durum, senaryo ve kurgu içinde kendi kendikerine çok basit çözebilecekleri dev sorunlar yaratmaları ve bunların mantıklı hiç bir nedene bağlanmaması. Bu kararları alan mekanizmalarda bir değişiklik olursa ve dizi olduğu için kotarmaları filmlere kıyasla daha kolay olur diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık