Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
En basit örneği son yüksek kral Gil-Galad.Yahu bu adamın öz dedesi Fingolfin.Bazıları Galadriel mertebe olarak ondan iyi ama geride bırakılmış demiş.Yahu Galadriel’in babası Finarfin hiç bir zaman 3 kardeş içinde en cesur en güçlü olarak anılmadı hep iyi kalpli bilge olarak övüldü.Gil’in dedesi Melkor ile 1v1 atmış vurmuş yaralamış topal bırakmış bir adam.Gil zaten Son İttifak savaşında Elendil ile savaş meydanına inen Sauron’a kafa atmış.Keza tek yüzük halen Sauron’daydı ve yenilmez olarak kabul görüyordu.

Son düzenleme:
Beni halbrand çok heyecanlandiriyor.Bence kendisi sauron.Yüzüğü dövmek için demirciye yanliyor.Ayrıca kitapta sahip olduğu sembolden bahsediliyor mu?
Demici sahnesini hatırlattığın iyi oldu şimdi Sauran olma ihtimali arttı bence. Sauran avatar formunda Gilgalad ve Elrond'a gidip yüzükleri yapalım diye gidiyor diye biliyorum bu adam birden ortaya çıkan bir karakter olsa bu saçma gözükürdü Galadriel üzerinden yapacak muhtemelen.

İlk üçlemede de Gandalf beyazler içinde geziyordu, hiç kir pas da hatırlamıyorum. O filmlerde Boromir'in topsakalı vardı mesela, yanlar sıfırdı. O çok sevdiğimiz seride de bu durumlar vardır. Bu seriyi kötü yapan da bu detaylar değil zaten.

Şu sahnede Elrond'un üstündekinin saçaklarında kir gözükmektedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık