Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Office US (2005-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 13 92.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    14
2. sezonun 12. bölümünü izledim şimdi. Michael ayağını ızgaraya sokuyor falan. Yorumlarına baktığımda herkes yarıldığını, çok komik olduğunu söylüyor. Benim Michael'dan başım ağrıdı gerçekten. Aşırı sinir bozucu yav. Bölümde tek güldüğüm şey Dwight'ın "That's what she said." demesi oldu.

@Tilqi_Gin 4. sezon 9. bölümde bile eğlenemediğime göre diziyi ufaktan bitirme vakti gelmiş... Gerçi o kadar canım sıkılıyor ki hiçbir şey yapmamakla Office izlemek aynı sıkıntıyı verdiği için bu kadar izleyebiliyorum. Atıyorum Community'nin tek bir bölümüne, bu dizinin buraya kadar olan kısmına kadar güldüğüm yerlerinden daha fazla güldüğüm olmuştur. Community'de gülmesem bile zekice gördüğüm çok şey oluyordu. Tabii tarzları çok farklı. Bu cringe komedisi bana göre değil hiç. Biliyordum zaten. Artık gönül rahatlığıyla gömebilirim en azından.

Yine de güzel olan şeyler de var dizide.

@Tilqi_Gin 4. sezon 9. bölümde bile eğlenemediğime göre diziyi ufaktan bitirme vakti gelmiş... Gerçi o kadar canım sıkılıyor ki hiçbir şey yapmamakla Office izlemek aynı sıkıntıyı verdiği için bu kadar izleyebiliyorum. Atıyorum Community'nin tek bir bölümüne, bu dizinin buraya kadar olan kısmına kadar güldüğüm yerlerinden daha fazla güldüğüm olmuştur. Community'de gülmesem bile zekice gördüğüm çok şey oluyordu. Tabii tarzları çok farklı. Bu cringe komedisi bana göre değil hiç. Biliyordum zaten. Artık gönül rahatlığıyla gömebilirim en azından.

Yine de güzel olan şeyler de var dizide.

Direkt cringe izlenmiyor maalesef. Cringe dediğin şey dozu az olacak şekilde komediye dahil olsa daha güzel.

Her güzel görülen dizi herkese hitap etmeyebilir. Mesela nereden gördüm bilmem 30 Rock izlemiştim biraz, diziyi takip edemedim. Konusunu bile unuttum kafamdan sildim diziyi. Seinfeld keza herkes sever, över ama yok arkadaş ben 2. sezonda kaldım devam edemedim. Costanza iki komik laf edecek diye diğer ana karakterlerin bana komik gelmeyen hallerini izlemeye devam edemedim.
İt's Always Sunny in Philadelphia. Seinen diye bir şey varsa komedide o da budur. Gene biraz izledim ama hep bir rahatsız edicilik vardı dizide. Bir yerden sonra devam edemedim. Oluyor yani herkes seviyor diye kasmaya gerek yok.

Brooklyn Nine Nine izlemeyi dene istersen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık