Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Mandalorian (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Bir takım mantıksal hatalar ki göze aslında baya çarpıyor, hikayede ki işleniş ve kopuklukları es geçersek iyi sezon. Sürükleyip sürükleyip son 2 bölümde iş bitirmek değildi bu dizinin amacı, nedense o hale getirmişler. Yazar sanırım 4.sezonun senaryosunun bittiğini söylemiş(ne derece doğru tam araştırmadım) umarım eleştirileri okur ve düzenlemelere gider. Evreni güzel tanıtan seri idi ilk 2 sezonun gerisinde kaldı. Andor ile kıyaslarsak da baya baya geride kalıyor maalesef.

Bobba Fett dizisine yerleştirdikleri Din Djarin bölümleri bu sezonki Mandalorian bölümlerin genelinden belki hepsinden daha iyiydi. Az bölüm yayınladıkları bir sezonda konuyu çok dağıtıp dallandırıp budaklandırarak toplaması zor bir hale soktular. Dizi başka dizilere kapı olmaktan öteye gitmeyecek gibi duruyor. Üçleme diyemeyeceğim "Son B.klama" ya, Ahsoka dizisine, yapılması muhtemel İlk Düzen dizisine ve yeni bir Mandalor gezegeni efsanesi dizisine kapı açıyor son sezon. Grogu'yu daha fazla değerlendirmelerini beklerdim. Önceki sezonlardan kötü olsa da ortalama üzerinde bir sezondu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık