Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Dizi sevenlerden çok sevmeyenlerin diline pelesenk olmuş :hhh: halk arasında buna bir şey deniyordu ama umuma açık yerde söylenmez şimdi🤭
İnsanlar olumlu konuşanları izlemiyor. Eren Aktan ve bir arkadaşı kitaplarda olan olayları anlatarak, dizinin eksiklerinden de bahsederek bölümleri inceliyorlardı.
Onları izlemek bayağı eğlenceliydi. Bir de senin paylaştığın kişileri hatırlıyorum(adı Murat'tı galiba) video boyunca küfür ediyorlardı.
Sorsan düşüncelerini savunuyorlar.

İnsanlar olumlu konuşanları izlemiyor. Eren Aktan ve bir arkadaşı kitaplarda olan olayları anlatarak, dizinin eksiklerinden de bahsederek bölümleri inceliyorlardı.
Onları izlemek bayağı eğlenceliydi. Bir de senin paylaştığın kişileri hatırlıyorum(adı Murat'tı galiba) video boyunca küfür ediyorlardı.
Sorsan düşüncelerini savunuyorlar.
Diziyle alakalı olumlu herhangi bir görüş bildiren yayıncıyı anında "FoNcU" diye yaftalıyorlar webte..

Diziyle alakalı olumlu herhangi bir görüş bildiren yayıncıyı anında "FoNcU" diye yaftalıyorlar webte..
Reis sen de bazı konularıda, bazılarını övenlere, bazı şeyler söylüyorsun.
Mesela bir tip var milyonlarca takipçisi var bizim memleketten sitede pek çok kişi de biliyordu, o da övmüştü ama baktım embesilin önde gideni gibi övüyor yapımı :ehe:

Ring of Power ile üçlemeye karşılaştırıp orada da değişiklikler var burada da var ne diye çemkiriyorsunuz diyenler ise direkt tımarhanelikler. Yardıma muhtaçlar, yardım edilmeli onlara :bilmem:

Reis sen de bazı konularıda, bazılarını övenlere, bazı şeyler söylüyorsun.
Mesela bir tip var milyonlarca takipçisi var bizim memleketten sitede pek çok kişi de biliyordu, o da övmüştü ama baktım embesilin önde gideni gibi övüyor yapımı :ehe:

Ring of Power ile üçlemeye karşılaştırıp orada da değişiklikler var burada da var ne diye çemkiriyorsunuz diyenler ise direkt tımarhanelikler. Yardıma muhtaçlar, yardım edilmeli onlara :bilmem:
Övmek, yermek değil ya mesela. Bunu nasıl yaptığınla ilgili bir durum.
Evet, RoP >>> LotR zaten 🤗

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık