Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Kim algı çalışması yapıyor bilmiyorum da güncel diziler içinde kendi dalında bu kalitede dizi yok. GoT ile kıyaslanıp küçümseniyorsa anlarım da burun kıvrılacak bir dizi değil. Taş gibi bir iş var ortada.

Galibiyet sarhoşluğu ile yanlış konuya yazmışım. Bu dizinin varlığını hafızamdan silmişim resmen anasını satayım.
Biran ne oluyor diyordum ki, ikinci paragraf kurtardı.

aga şuna ayıracağınız bütçeyle 20 sezon akasya durağı çekin vallaha billaha daha iyi ya. J.J. Abrams allah senin belanı versin. Neymiş efendim mystery boxa her şeyi atın , hiçbir gizemi açıklamayın muazzam iş olurmuş muş muş muş. Ulan adamlar düz gizemi değil allahın kelamını bile açıklamıyorlar ya. Lore'dan bi kopuşları var sanırsın yazar kadrosunun hepsi hazreti einstein , tolkien beğenmemişler de onun evrenini eğip büküyorlar. Allah sizi bildiği gibi yapsın ya. Jezz bezos seni kandırıyorlar olum.

RAHATLADıM LAN

Röportajı okudum showrunner'ı dinledikten sonra bu dizi bu haliyle iyi bile.Adamlarda bok gibi para var ama kafa yok parayı nasıl harcayacaklarını bilmiyorlar onu anladım.Adam ciddi anlamda zeka özürlü.Bazı işlerin değeri o an anlaşılmaz yıllar sonra efsane olur falan diyor,Sauron u hemen sunmayı uygun bulmamışlar gizem olacakmış falan.Deli taklidi yapıyor adam.

Röportajı okudum showrunner'ı dinledikten sonra bu dizi bu haliyle iyi bile.Adamlarda bok gibi para var ama kafa yok parayı nasıl harcayacaklarını bilmiyorlar onu anladım.Adam ciddi anlamda zeka özürlü.Bazı işlerin değeri o an anlaşılmaz yıllar sonra efsane olur falan diyor,Sauron u hemen sunmayı uygun bulmamışlar gizem olacakmış falan.Deli taklidi yapıyor adam.
jj abrams kafasi iste. lost kafasiyla dizi yazmışlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık