Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Leftovers (2014-2017)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 8 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Yayınlayan Kanal: HBO
Sezon Sayısı: 3
Türü: Dram, Fantezi, Gizem
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston

Dünyadaki insanların %2'sinin bilimeyen bir sebeple ortadan kaybolmasının üzerinden üç yıl geçmiştir. New York'a bağlı küçük bir kasabada yaşayan insanlar hem olayın açıklanamayan doğasının trajedisi ile başa çıkmaya, hem de hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadır.

Kişisel yorumum: İzlediğim yüzlerce dizinin arasında en sevdiğim dizidir. Yıllar önce izlememe rağmen hala etkisini üzerimden atabilmiş değilim. Dizi herkese hitap etmez, çok ağır işleyen bir konusu var çünkü. Yine de bence aşmış müzikleri için bile izlenir. Son olarak dizide insanların neden kaybolduğu ya da nereye gittikleri açıklanmıyor, onun için izleyecekseniz boşa vaktinizi harcamayın. Adından da anlayacağınız üzere, bu dizi gidenleri değil kalanları anlatıyor.

Bende her zaman böyle şeylere hastayım. Büyük bir şey oluyor. Bu büyük şeyin nedeni kökeni değilde bu olan olayların insanlar üzerinde etkileri cok daha iyi anlatılıyor genelde senaristler tarafından büyük olaylar sonucu hep sıçma batırma ile sonlanıyor.

Bende her zaman böyle şeylere hastayım. Büyük bir şey oluyor. Bu büyük şeyin nedeni kökeni değilde bu olan olayların insanlar üzerinde etkileri cok daha iyi anlatılıyor genelde senaristler tarafından büyük olaylar sonucu hep sıçma batırma ile sonlanıyor.
Bu dizide öyle bir durum yok. Kaybolmanın nedenini ne bilim, ne de din açıklayabiliyor. Çünkü kaybolanlar içinde hapisteki katil de var, annesinin karnındaki doğmamış bebek de var. Bu dizideki en etkileyici sahnelerden biri kaybolmanın gösterildiği bölümdü. Müzik ve oyunculuk zirve yapmış.

3-4 bölüm izleyip bırakmıştım, çok ağır gelmişti dizi. Uygun bi zamanda sakin kafa ile devam edeyim bari. Bu tür gizem içerikli dizileri seviyorum.

dünden beri videolarına sardım. izlediğim en iyi dizi. dizide oyunculuk , diyaloglar kurgu müzikler falan her şey zirve. birde bunun üzerine cok etkileyici bi konu islemisler. insanın içine işliyor dizi. bir cok s tier diziyi üst üste koysan bu dizi etmez gözümde. cünkü en kaliteli olarak gösterilen diziler bile izleyip keyif aldığımız unutup gittiğimiz diziler.

sinema televizyon okuyan ilgilenen varsa kesinlikle izlemeli bu arada. cünkü uyarlama başlayıp senarist dokunuşlarıyla değişmiş ve bir cok deneysel bölümleri ve sahneleri içeren dizi.

İkinci sezona geçtim, pek dizi izleyen biri değilim açıkçası tanıtım yazısından etkilendiğim için izleme kararı aldım. Oyunculuklar, müzikler söylendiği gibi cidden çok iyi, paylaşım için sağ olun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık