Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Godfather Serisindeki Favori Karakterleriniz

?

• Kullanılan toplam oy
    57
Favorim yok açıkçası.Ama Johnny Fontane aslında Sinatra’nın ta kendisi.Bunu yeni öğrendikten sonra favori olarak seçenler olur mu onu merak etmedim değil.

İzleyeli baya oldu her detayını hatırlamıyorum da diğer hırsız elemana buna haraç vermeyelim dediğini biliyorum, yani en baştan o teklifi yapıyordu diğerleri yok çekiyordu.
Ben sana ilk Scarface filmini izle demiş miydim ? Oyunculuk performansları istiyorsan çok eski olmasına takılmadan 30’ların bazı gangster filmlerini öneririm.Bazı yıldızlar bir gecede ünlü oldu bu filmlerle.Al Pacino yine ünlü olurdu elbet ama Godfather olmasa parlaması daha uzun sürerdi bu kadar çabuk olmayabilirdi.

Ben sana ilk Scarface filmini izle demiş miydim ? Oyunculuk performansları istiyorsan çok eski olmasına takılmadan 30’ların bazı gangster filmlerini öneririm.Bazı yıldızlar bir gecede ünlü oldu bu filmlerle.Al Pacino yine ünlü olurdu elbet ama Godfather olmasa parlaması daha uzun sürerdi bu kadar çabuk olmayabilirdi.
Yok demedin 1932 yapımıymış bir ara izleyim.

Yok demedin 1932 yapımıymış bir ara izleyim.
Bazı unutulmaz klasikler var.83 zaten ondan esinlenip çekiliyor Küba gibi bazı şeyler değiştirilerek.Hikaye zaten o yıllarda geçtiği için herşey orjinal.Pc geçince yine yazarım Angels with Dirty faces bu filme de bakarsın.Eski yada yeni o türü severim denk gelirse izliyorum.

Son düzenleme:
İzleyeli baya oldu her detayını hatırlamıyorum da diğer hırsız elemana buna haraç vermeyelim dediğini biliyorum, yani en baştan o teklifi yapıyordu diğerleri yok çekiyordu.
Filmde var mı bilmiyorum ama kitapda Vito Fanucci'nin sahtekar olduğunu anlıyordu. Clemenze'nin falan korkma sebebi Fanuccinin Maranzallanın adamı olduğunu sanmalarıydı. Vitoysa bir keresende Fanuccinin 3 genc tarafından boğazının kesikdiğini ve nasıl kaçtığını görmüşdü. Gençlerden birini şansa öldürüb diğerlerinin ailesinden tazminat almışdı Fanucci. Böyle adamların satın alınmayacğını bildiği için Vito Fanuccinin mafiaya çalışmadığını anlamışdı.

Micheal rolünü Jack Nicholson kabul etmemiş, vay be. Hannibal'ı de reddetmiş.

Sean Connery'de, Matrix ve Star Wars uclemelerini senaryolari anlamadığı için kabul etmemiş.

Michael için yazılan corruption arc her türlü kötüye dönecek karakter için örnek alınabilecek kadar kusursuz bir hikaye olsa da oyum Vito'ya. Adamın tontikliğine, soft power tarafına bayılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık