Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi

thosy

Çeşit çeşit topluyor işte :D Prenses tarzı, Tsundere tarzı ve Semt çocuğu tarzı var şu an :D Son geleni iyileştirip babasıyla arayı yapar, ondan eğitim alır skillerini artırır zaten teleporta taktı :D Annesinin gizemiyle başlayan bir arca girerler sonra :D Bizim oğlana Op diyoruz da annesinin levelini bile göremiyor beterin beteri çıkacak herhalde :D
Zaten kendini baya geliştirdi ama bunu yener diyebileceğimiz karakter var mı şu an seride? Bir ton skill geliştirdi ama hala 1 yumrukluk canı var. Party'de çok faydalı olur ama teke tek dövüşse birisiyle pek şansı yok. Anca uzaktan zombi döver.

Zaten kendini baya geliştirdi ama bunu yener diyebileceğimiz karakter var mı şu an seride? Bir ton skill geliştirdi ama hala 1 yumrukluk canı var. Party'de çok faydalı olur ama teke tek dövüşse birisiyle pek şansı yok. Anca uzaktan zombi döver.
Daha 1-2 hafta oldu olmadı keşfedeli yeteneğini. Arkadaşı yıllardır bu işin içinde bu hızla devam ederse en fazla 1 aya çok rahat indirir :D

thosy

Daha 1-2 hafta oldu olmadı keşfedeli yeteneğini. Arkadaşı yıllardır bu işin içinde bu hızla devam ederse en fazla 1 aya çok rahat indirir :D
Gidişat öyle, ben daha çok yan karakterlerin yeteneklerini merak ediyorum şu an. Yakında kızıl saçlı kızın ailesi, siyah saçlı öğretmene dalacak muhtemelen. O ara ana karakter kızı iyileştirip olayı çözecek. O sırada güzel dövüşler görebiliriz.

Hikaye yavaş ilerliyor olsun ben beklerim :D.Bu bölümde Abbys hakkında bilgi veriliyor sanırsam.Şimdi 4-5 sayı eğitim olsa sonrada savaşa girseler güzel olur.

thosy

Olaylar hemen gelişmez zaten. Seri daha yeni, abys hakkında çok şey bilmiyoruz. 2-3 bölüm sonra başlar muhtemelen olaylar. Geçen bölüm adamın anlattıkları arkadaşına anlatıp bilgi aldı. Arkadaşı muhtemelen başına gelebilecekleri ve gerekirse ona yardım edeceğini filan söylemiştir.

Siyah saçlı öğretmen ile düşmanları arasındaki bir savaşın ortasında kalacak muhtemelen ana karakter. Kızını iyileştirip sorunu çözer muhtemelen. O sırada bunun peşinde olan kişiler de ortaya çıkarsa işler iyice birbirine girebilir. Bence en sonunda annesi gelip kurtaracak onu. Serinin başından beri annesinin olayını öğrenemedik, bir sonraki dövüşte ortaya çıkabilir.

Edit : İsimleri bir türlü ezberleyemedim, kore isimleri çok tuhaf yazılıyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık