Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Bir yerden sansür başlaması iyi oldu sanki. :D

Bölüm fena değildi, ama ben anlamadım sadece diğer karakterlerin bilgilerini görme şeysi mi çalışmıyor?
Ben oraya takılmadım bile, ilk defa posta koydu eleman hem de başkalarını da gördük.:D Parti falan kurup devam etsinler işte, farklı bir hikaye görelim.

Bölümler çok kısa, üstüne birde gereksiz çok açıklama yapıyor yazar. Şurada benim merak ettiğim millet uyuyarak gelirken bizimkiler nasıl uyanık geldi ama yazar efendi bambaşka bir olayı anlattı. Bu bölümde olan olayıysa sevmedim.

Seri bundan öncede 2, 3 kere hızlanıyor dedik, ikisinde cadı geldi yoketti düşmanları, üçüncüsünde de yeşil saçlı arkadaşı. Ben şundan emin oldum bu adamda Bakuman'daki Takagi gibi aksiyon yazma özürlü. Hikaya konusu bulmada biraz yetenekli ama hikayeyi geliştirme konusunda beceriksiz ve bu yüzden hep aynı şeyleri tekrar ediyor.

Bölümler çok kısa, üstüne birde gereksiz çok açıklama yapıyor yazar. Şurada benim merak ettiğim millet uyuyarak gelirken bizimkiler nasıl uyanık geldi ama yazar efendi bambaşka bir olayı anlattı. Bu bölümde olan olayıysa sevmedim.

Seri bundan öncede 2, 3 kere hızlanıyor dedik, ikisinde cadı geldi yoketti düşmanları, üçüncüsünde de yeşil saçlı arkadaşı. Ben şundan emin oldum bu adamda Bakuman'daki Takagi gibi aksiyon yazma özürlü. Hikaya konusu bulmada biraz yetenekli ama hikayeyi geliştirme konusunda beceriksiz ve bu yüzden hep aynı şeyleri tekrar ediyor.
Diyor ya birileri labirenti kullanarak hayal çaldı diye, yanılmıyorsam onu hallettiler. Ama labirent yok olmadı. Şimdi birisi labirentin ayarlarıyla oynuyor. Tabi uzun zamandır okumuyordum. Bölümleri veya olayları unutmuş olabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık