Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Toprak tipi çağırma aldı. Golem falan çıkartacak sanırım. Bir ara acaba dört element dışında başka bir kitap alıp güzel bir peri falan mı çağıracak diye düşündüm. İyi komedi olurdu.

Adam rahat artık. Önde golemi koyacak arkadan oklarla bitirecek işi.

Ben hala Nova tarzı bir alan saldırısı bekliyorum über güçlü .. ice nova olursa daha iyi olur hem slow verir hem etkisi çok üzün sürer .

Siyah kitap teori kitabı çıktı. Kazıklanmış. :ehe: Ben üşenirdim o kitabı okumaya

Ayrıca avatar olmaya özendi adam. Şu an sadece tek elemental çağırabiliyor ama ilerde ordu kuracak bu gidişle. Bir sonraki bölümde nasıl bir şey çağıracağını görürüz sanırım. Golem veya küçük peri tarzı bir şey bekliyorum ben.

Şu teori kitabını aldığını farketmemiştim.Boşuna aldı belki ilerde wisdom'u da yükseltirse o teorilerden büyü yaratabilir.Toprak elementini öğrendiğine göre toprak ile ilgili birçok skill yaratması mümkün.Biraz daha güçlenip sağlam bi kapışsada ne olduğunu görsek.Earth Affinity toprağa yatkınlığı sanırım.Mesela Killua'nın yaptığı gibi elektrikle çok yakın olursa Electric Affinity gibi bir yetenekle karşılaşabilir belkide :D. Şu surata koptum :D.

Gayet güzel gidiyor. Konusu zaten çok ilginç. Bildiğin benim gibi insanlara hitap ediyor. :D Bakalım golem cıkarttırmadı. Bir sonraki çıkan seride görürüz.

parası boşa gitti elemanın ya manasını elementlere uygukayıp onunla bir bütün olduğunu hayal etse al sana skill ayrıca ben o paraya necro olurdum ah bee

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık