Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi

thosy

İp seviye atladıkça dayanıklılığı da artacaktır. Güzel skill olmuş bence de. Bu arada çekiç bence 1000 kg dır, 10 kg olsa kendi de kaldırabilirdi. Konuşmalardan birinde 1000 sayısı vardı. :D

Partyye ekleyip statlarına baksa da bizim de merakımızı giderse. :D

1000 kg olsa sahip olduğu kuvvetle yerinden bile oynatamazdı bence.10 kg olan birşeyi kaldırmmak kolay olsada kullandıkça daha da kaldırması zorlaşacak zaten ana karakter şuan mage takılıyor blunt tipi silahları kullanacağını sanmıyorum.

thosy

Hmm, o zaman belki kız 1000kg'ye kadar rahat taşıyorum tarzı bir şey demiştir. Çok rahat haraket ettiriyordu silahı. Bu aile üyeleri baya güçlü gibi görünüyor, bizim oğlanın saldırılar işler mi acaba bunlara. Oklar zarar çok zarar vermez gibi geliyor bana.

Yeni bölüm hemen bitti :D.Düşündüğüm gibi 10 kg çıktı.Ana karakterin okula falan gitmesine gerek yok dungeon açıp yaratık avlasa ordan para gelse mutlu mesut yaşar :D.O çekic milyonlarca won ediyorsa daha yüksek seviye yaratıklardan düşen itemler kim bilir kaç won eder .p.Chunbumoon bayağa zengin anlaşılan.Jeehan'ın yeni ip tekniği ile 1'e 1'de o yaratıklarıda tekler .D ordan hızlıca level kasar.Bu yaratıkların mana işlemeyeni çıkınca ne yapıcak merak ediyorum .d

thosy

Savunması yüksek kişiler vardır, ben arkadaşına saldırıları işler mi acaba diye merak ediyorum bir süredir. Daha az zarar verir ama yine de etkisiz olmaz.

Chunbumoon'a item satacağını sanmıyorum. Oradan aldığı destek çok büyük, o kadar yüzsüz değildir herhalde. :D

Zamanı 10'da 1'e düşüren instant dungeonlardan yapmayı öğrense iyi olur.

thosy

Bir alan saldırısı şart bu arkadaşa. Mage dediğin tek tek mi mob avlar? :D
Hmm, nasıl bir alan saldırısı yapabilir ki? Benim aklıma gelmedi bir şey. Sanırım önce elementleri kullanmayı öğrenmesi lazım bunun için. Manasını ateş, buz, elektrik vb. çevirmeyi öğrenirse alan saldırıları oluşturabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık