Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

Ne gerek vardı şimdi
Sayfalar okunamayacak kadar büyük gözüküyor nasıl site la bu korsana karşı bezdirme taktiği mi? Aşırı iyi çizimleri vardı Breaker'ın webtoon formatına dönmesi çok yazık oldu. Neyse en azından devam ediyor. Yeni çizimleri de seçebildiğim kadarıyla fena değil. Düzgün bir yere yüklendiğinde iyice bakarım nasıl olmuş diye.

Sayfalar okunamayacak kadar büyük gözüküyor nasıl site la bu korsana karşı bezdirme taktiği mi? Aşırı iyi çizimleri vardı Breaker'ın webtoon formatına dönmesi çok yazık oldu. Neyse en azından devam ediyor. Yeni çizimleri de seçebildiğim kadarıyla fena değil. Düzgün bir yere yüklendiğinde iyice bakarım nasıl olmuş diye.
New Waves de webtoon formatıydı ama renkli değildi

İyisiyle kötüsüyle geldi işte. Bakalım nasıl olacak.
Bi göz gezdirdim de cizimlere. İlk sezonun webtoon versiyonunu okuyorum sandım.:respect:

Teknik detaylara hakim değilim de New Waves'deki çizim kalitesini herhangi bir webtoonda görmedim. Aynısının sadece renksizi gibi basit bir fark olduğunu sanmıyorum.
Aynen öyle ben de New Waves okurken bana da hiç webtoon tarzı gelmemişti renk harici çizimler webtoon tarzına göre çok iyiydi bu sezon çizim tarzlarını değiştirmezlerse güzel dövüşler okuruz diye düşünüyorum

Aynen öyle ben de New Waves okurken bana da hiç webtoon tarzı gelmemişti renk harici çizimler webtoon tarzına göre çok iyiydi bu sezon çizim tarzlarını değiştirmezlerse güzel dövüşler okuruz diye düşünüyorum
Fena durmuyor zaten de nasıl normal okudunuz o linkten dostum değiştirilecek bir ayar da bulamadım okunmayacak kadar zoom yapılmış sayfalara.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Law
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık