Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 137 93.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    147
Bir sonraki sezon daha napacaklar çok merak ediyorum. Geçici V gitti, soldier boy gitti, Maive gitti. Ellerinde hiçbir koz kalmadı, o rus ilacının da anında uyutamadığını görmüş olduk. Geriye bir tek Butcher' ın kendisini bir supa dönüştürme ihitmali kaldı ki zaten ölücem deyip alabilir v'yi. Bunun dışında hiçbir kozları yok.

Bir sonraki sezon daha napacaklar çok merak ediyorum. Geçici V gitti, soldier boy gitti, Maive gitti. Ellerinde hiçbir koz kalmadı, o rus ilacının da anında uyutamadığını görmüş olduk. Geriye bir tek Butcher' ın kendisini bir supa dönüştürme ihitmali kaldı ki zaten ölücem deyip alabilir v'yi. Bunun dışında hiçbir kozları yok.

Seri çöp oldu. Umarım Ryan dünyayı yönetir de kurtuluruz.

Sonra MM trip atsın emi ?

Merhaba, ben sıradan bir insanım. Acı çekmeden, herhangi bir fedakarlıkta bulunmadan veya diğer süper güç sahibi kişilerle ittifak yapmadan Homelander'ı yenmek istiyorum.
Bu arada Soldier Boy için mantıklı yönü vardı. Sıkıntı: mantık dışı hareket ediyor ve Türk dizilerindeki gacılar gibi trip atıyor sürekli...

Forumdaki en büyük The Boys hayranı olarak.

Butcher adamın dibi olduğunu tekrar tekrar kanıtlamış oldu bu bölüm. Karısı yüzünden girdiği yolda bunca yıl savaşmış adam karısına, o ölürken verdiği sözü tutmayacak gidip masum bir bebenin ölümüne sebep olacak sonra biz de kalkıp daha büyük bir kesimin iyiliği için yaptı reis helal olsun falan diyeceğiz he :/ Şerefi beş para etmez bir karakter olurdu bunu yapsaydı. Onun yerine kendine yakışanı yaptı. Son ana kadar kendi canını bebenin önüne siper etti. Son ana kadar kendinden başka kimseyi öne sürmedi. Oyuncu karakter uyumu üstüne böyle billurlu bir karakter yazılınca efsane oluyorsun işte. Daddy Issues mağduru yobaz zorba Butcher'a kurban olsun lan.

Sezon finali bu sezona yakışmayacak kadar yavandı. Bunun sebebi aşırı popüler olmuş Homelander'ı ya da çok sevileceğini düşündükleri SB'yi hayatta tutmak istemeleri mi yoksa gerçekten böyle mi kurguladılar başından beri bilmiyorum ama umarım ikinci seçenektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık