Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    145
İlk sezonu bitrdim. Hughie karakterinden büyük beklentim var. Zayıf yanlarından iyice arınıp güçlü bir karaktere dönüşeceğini hissediyorum. Fiziksel olarak olmasa da mental olarak en azından.

Starlight üzerinde bence denemeye çalıştı ama burun kanaması ile kurtardı ? Veya hiç zorlamadan neler yapabileceğini gösterdi.

Bence Voughtlu bebeklerde yani gelişenlerde yaramıyordur tekniği zaten insan ötesine geçmiş oluyorlar.
Mahkeme sahnesinde Shockwave adlı elemanın da kafasını patlatmıştı. Süper kahramanlarda işe yarıyor gücü ama vücut dayanıklılığı üst seviyelerde olanlarda yetersiz kalıyor olabilir. Soldier Boy’a tek attığını düşünemiyorum mesela.

Bölümün aşırı şekilde sansürlenmiş olması modumu fena düşürdü. Milletin orasını burasını görmeye meraklı değilim, ama para verdiğim halde böyle sansüre uğramak can sıkıyor.

Soldier Boy her zaman şov yapıyordu, lazım olduğunda sesi soluğu kesildi. Manası bitti diye düşündüm içimden. Çizgi romandaki Homelander sandığınız gibi aşmış güçlü bir kahraman değil esasen, ama insanları korkudan sindirmiş. Dizidekinde de benzer bir durum var. Butcher'ın lazerini yediği zaman yaralandı, muhtemelen buna benzer bir şekilde yaralayıp öldürecekler.

Bölümün aşırı şekilde sansürlenmiş olması modumu fena düşürdü. Milletin orasını burasını görmeye meraklı değilim, ama para verdiğim halde böyle sansüre uğramak can sıkıyor.

Soldier Boy her zaman şov yapıyordu, lazım olduğunda sesi soluğu kesildi. Manası bitti diye düşündüm içimden. Çizgi romandaki Homelander sandığınız gibi aşmış güçlü bir kahraman değil esasen, ama insanları korkudan sindirmiş. Dizidekinde de benzer bir durum var. Butcher'ın lazerini yediği zaman yaralandı, muhtemelen buna benzer bir şekilde yaralayıp öldürecekler.

Bu evrende karakterlerin fiziksel güçleri çok yüksek değil. Homelander'ı diğerlerinden ayıran şeyler lazeri, uçma yeteneği ve duyuları. Dediğin gibi aşırı bir fiziksel fark yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık