Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 92.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Homelandar her zaman en güçlü olmalı bence... böyle bir adamın en güçlü olması, seriye ayrı bir güzellik katıyor... Ondan daha güçlü biri olmaması ama kişiliği yüzünden de bir çok yerde manüpile edilmesi ve geri çekilmesi... çok güzel bir denge oluşturuyor bence...

Çocuğun lazer gücünün kuvveti hakkında bilgisi olan var mı?

Tamam Homelander kendini tutuyor diyelim çocuk daha yeni öğrendiği teknikle belki de en güçlü kahramanlardan birini ikiye bölüyor.

Bu anadan sup doğmasının bir getirisi mi?
Genelde filmlerde veya comic lerde melezler kuvvetli olabiliyor.Birde şöyle düşün.Homelander belli bir yaştan sonra kimyasalı aldı ama çocuk direk değişmiş dna ya sahip olarak anne karnında gelişti ve doğdu.Sanırım %100 e yakın tam etkisini görmüş oldu.

Diğer olaysa Homelander'ın dünyanın en güçlüsü olmak gibi bir hedefi yok. Zaten bildiğimiz evrende kendi de biz de biliyoruz ki dünyanın en güçlüsü. O adam sevilmek istiyor, gözde olmak istiyor. Küçük gördüğü insanlar tarafından takdir edilmek istiyor.
Sanırım haklısın.

Ben Queen Maeve'in gücünü tam anlamadım. Fiziksel güç olarak üstün olması gerekiyor anladığım kadarıyla ama diğer herolar da onun kadar güçlü. Hatta Stormfront fiziksel olarak daha dayanıklı bir imaj verdi. Belki ben dikkat etmediğim için yanlış anlamışımdır ama bir esprisini göremedim Maeve'in.
Homelander'dan sonraki en güçlü kişi kendisi olabilir.

Çocuğun lazer gücünün kuvveti hakkında bilgisi olan var mı?

Tamam Homelander kendini tutuyor diyelim çocuk daha yeni öğrendiği teknikle belki de en güçlü kahramanlardan birini ikiye bölüyor.

Bu anadan sup doğmasının bir getirisi mi?
1. ihtimal: Homelander'ın maksimum lazer gücünü görmediğimiz için bu bize aşırı güçlü göründü. 2. ihtimal, dediğin gibi doğuştan sup olmasının bir etkisi olabilir. 2. seçenek için, Homelander cesedi gördükten sonra aşırı bir tepki vermedi. Kendinin yapamayacağı bir lazer saldırısını görseydi afallardı diye düşünüyorum.

Homelander'in çocuğu için çizgi roman referansı veremeyeceğim. Dizidekiler kafalarına göre eğip bükebilirler bu karakteri.

Alın size bir süper çocuk vakası daha. Bu da Superman'in veledi.

1. ihtimal: Homelander'ın maksimum lazer gücünü görmediğimiz için bu bize aşırı güçlü göründü. 2. ihtimal, dediğin gibi doğuştan sup olmasının bir etkisi olabilir. 2. seçenek için, Homelander cesedi gördükten sonra aşırı bir tepki vermedi. Kendinin yapamayacağı bir lazer saldırısını görseydi afallardı diye düşünüyorum.
Kısmen afalladı sayılır aslında. Kendi çocuğuna dalacakmış hissi verdi Butcher korumasa. Hatta "Onu korumak için mi öleceksin" tarzı bir laf etmişti yanlış hatırlamıyorsam. Homelander için farklı bir olay gibi geldi bana.

Çizgi romanda bedeni normal, dizide sağlam yapmışlar.
Dizi ekibinden bir doğru karar daha
Kısmen afalladı sayılır aslında. Kendi çocuğuna dalacakmış hissi verdi Butcher korumasa. Hatta "Onu korumak için mi öleceksin" tarzı bir laf etmişti yanlış hatırlamıyorsam. Homelander için farklı bir olay gibi geldi bana.
Çocuk, güçleri bir nevi doğal olduğu için büyük ihtimalle biraz daha güçlüdür. Aynı zamanda güçlerini kontrol edemediği ve inanılmaz bir öfkeyle dolduğu için gücünü son damlasına kadar kullanmıştır. Etkisinin büyük olmasının nedenleri bunlar bence. Yoksa aynı hırsla Homelander abansa daha kötü bile yapabilir belki. Arada bir güç farkı varsa bile bu fark çocuk olgunlaşmadan çok belli olmaz diye düşünüyorum.

Arada kaldım, tekrar izledim sahneyi. Dediğin gibi de olabilir. Oradaki anlık sessizliği Stormfront'a olan üzüntüsü de olabilir, oğlunun gücüne olan düşüncesi de. Her ikisi de olabilir belki. :d

Black Noir'in alerji olayının sahte olmasını bekledim ama gerçek gibi. Bilerek zayıflığım var izlenimi verdiğini düşünüyordum. Yanıldım.

Yine numara yapmış olabilir. Dizide çok fazla sürpriz oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık