Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 92.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Sezon tamamiyle kötüydü. Cidden bu woke tayfanın yürüyüş yaptığı bir gün aralarından rastgele 3-5 kişi alıp diyalogları onlara yazdırmışlar sanki.

O kadar olay olmuş, başkan öldürülmüş. Firecracker'ın tv'de yaptığı muhabbet "starlightçı woke tayfa erkeklerimizi feminize edecek". Ne alaka lan?

Eskiden dozunda yapılırdı, göndermeler komik olurdu. Artık dizi direk propaganda makinesine dönüşmüş.

Sezonda beğendiğim 2 yer var. Biri homelander'ın laboratuvara dönmesi. Diğeri ahır sahnesi. Yalnız ahır bölümünde stan edgar olmasa daha iyi olurdu.

Son düzenleme:
Ben 5. Sezon "scorched earth" olur sanıyordum. Onu son 1-2 bölüm yapacaklar demek ki. Belki de hiç olmayacak. Biz delirsin diye bekliyoruz adam sağcıların oyuyla diktatör oluyor.

Gayet iyi sezon finali oldu. Ben genel olarak sevdim sezonu abuk subuk saçmalıklar ve absürtlükler yerine bi tık daha ayağı yerindeydi bu sezonun (Özellikle 2 ve 3'e göre)

bok gibiydi haftalık 1 saat olmasa biriktirip izlesem devam bile etmezdim. Koskoca sezonda hikaye olarak hiç bişey olmadı hypeladıkları yeni sezon hikayesi de tırıvırı. Uçan koyunlar dışında izlemekten zevk aldığım bişey de olmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık