Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Teach'in Güçlerine Dair

Çok güzel konu olmuş.Teach bir logia yese ya da bara bara no mi yese Smoker'ın yaptığı gibi elini fırlatarak rakibe dokunsa ve gücü iptal etse muhteşem olur.Gerçi başka bir logia daha yerse yami yami no mi nin zayıf yönü kalmaz.Bu meyveyi istediği kadar yiyemez bence.Çünkü 2-3 meyve daha ele geçirirse yonkou ya bile fark atacak kıvama gelir bence.

@Erkan12
Güzel konu olmuş ellerine sağlık. Teach hakkında senin inceleme yapman da daha iyi olmuş ayrıca. :D

Teach Yami Yami sayesinde rakiplerine dokunmadan meyve iptali yapabilecektir. (Belirli bir menzili var elbette bunun) Yazın bunu bir kenara. ;)
G4 kullanan Luffy yandı o zaman desene. Beğenmene sevindim.

G4 kullanan Luffy yandı o zaman desene. Beğenmene sevindim.
Olması gereken de bu değil mi sence? Yani G4 Luffy o kadar hızlı ki Dof gibi bir rakip bile yeri geldi mi takip edemiyor gözleriyle. Teach de hantal birisi bildiğimiz gibi. Şu anki gördüklerimizle Luffy'nin sağlı sollu girişmesi lazım ama böyle olmayacağını, Luffy'nin hiçbir rakibinde olmadığı kadar zorlanacağını biliyoruz. Teach'te öyle pis bir yetenek olmalı ki Luffy'den kan alabilsin. :D

@Erkan12
Güzel konu olmuş ellerine sağlık. Teach hakkında senin inceleme yapman da daha iyi olmuş ayrıca. :D

Teach Yami Yami sayesinde rakiplerine dokunmadan meyve iptali yapabilecektir. (Belirli bir menzili var elbette bunun) Yazın bunu bir kenara. ;)
Nasil yani shikamarunun golgeleri gibi mi hareket edecek teachin karanligi

Nasil yani shikamarunun golgeleri gibi mi hareket edecek teachin karanligi
Zaten ona benzer bir yeteneği var Teach'in. Hareket etmesi sayesinde koca adayı yutmuştu Ace ile olan dövüşünde. Seçenekler çeşitli, mangakaya bağlı nasıl olacağı yani. Ben nasıl olacağını değil de ne şekilde olacağını belirttim sadece. :/

Senbonzakura

Bence Teach bizim elemanı dövecek KK olacak boşuna umutlanıyonuz siz Luffy KK olacak diye. Neden son bölümde trollemesin ki :D

Şaka bi yana güzel inceleme olmuş, üçüncü meyvenin olabileceği hatta zoan olabileceği çok mantıklı geldi bana da. Ama Marco'dan aldırmaz sanırım, etçil bir meyve olmalı ki fiziksel güçle birlikte meyve de gelişsin :)

Günahım kadar sevmem Teachi ama sanırım Shanks'ı indirecek olan da o.

kör topal

Öncelikle eline sağlık güzel derleme olmuş lakin Yami Yami'nin esas özelliklerine değinmemişsin, orasını eksik buldum açıkçası.

Yami Yami yeteneği her şeyi karanlığa çeken bir yetenek. Köyün tamamını, I.D.deki kapıyı ve muhafızları ve hatta şeytan meyvelerini bile içine çekebiliyor Gura Gura örneğinde olduğu gibi. Şimdi Yami Yami bunu nasıl yapıyor ? Meyvenin kendisi bir boyut açıyor ve dünyadaki nesneleri veya canlıları o boyuta yolluyor. Daha sonra bu olayı tersini yaparak içine çektiği şeyleri dışarı atıyor. Ben Teach'in yeteneğine tam hakim olamadan savaşa geldiğini düşünüyorum açıkçası. Teach'in meyveyi yemesi ile savaşa gelmesi arasında 1 yıldan az bir süre var çünkü. Şahsen 2 yıllık aranın ardından Yami Yami yeteneklerini daha iyi kontrol edebildiğini düşünüyorum Teach'in.

Misal Yami Yami'nin boyut açma yeteneğini geliştirip Marvel'deki The Spot (Dr. Jonathan Ohnn) gibi olabilir.
[/url][/IMG]
Karanlığı ellerinde toplamak yerine portal olarak etrafına yayabilir, rakibin lazer, magma, ateş, buz vs bütün saldırılarını daha üzerine gelmeden diğer boyuta gönderebilir. Yakın dövüşte ise yukarıda Spiderman'a olan şeyin aynısını itme - çekme yeteneğini seri hale getirmek suretiyle yapabilir. Misal WB'nin bisentosunu o daha omzuna gelmeden, omzunda açacağı bir portalla karadeliğe gönderebilir, WB'nin yanında açacağı başka bir portalla da WB'ye yansıtabilir. Tabi bu iş için seri olmak lazım. Orası ayrı konu.

Diğer bir husus, karanlığın çekiminin sonsuz olması. Böyle bir boyuta sahip olan Teach sınırsız sayıda şeytan meyvesini içerisinde barındırabilir. Ben 2-3 tane değil 5-10 tane meyve yeteneği göreceğimizi umuyorum Teach'ten. Beyblade'den tut Dorohedoro'ya kadar çoğu seride işlenen bir olgudur bu, One Piece serisinde de göreceğimizi umuyorum.
Bu dediklerinden sonra neden Teach'ın meyvesinin en güçlü meyve olarak adlandırıldığını şimdi anladım :D. Abi adamın gura guraya ihtiyacı yokmuş yami kassa yeter :D. Tabi böyle uç güçlerin OP'te olması imkansız ama olmasını isterdim açıkcası :/.

Shanks'ın da söylediği gibi bedeni konusunda bir şeyler var ama pek fikir sahibi değilim maalesef. Atıyorum Luffy irade olarak D iken. Teach fiziksel olarak D olabilir.

Oda Teach için yaratabildiği kadar bug ve açık oluşturdu bence Adamın limiti yok istediği kadar güç kasabilir.Ben şahsen Final boss olduğunu düşünüyorum büyük ihtimal Luff yonkouları devirdiğinde BB Gorosei ye katılır son savaşta.Ayrıca Luff nin bu adamı nasıl yeniceği çok ilgilimi çekiyor merakla bekliyorum

Shanks'ın da söylediği gibi bedeni konusunda bir şeyler var ama pek fikir sahibi değilim maalesef. Atıyorum Luffy irade olarak D iken. Teach fiziksel olarak D olabilir.
Onu Shanks değil Marco söylüyordu, karıştırmışsın.

Shanks, Teach'in gözüne faça attığından ve Ace'i yenebileceğinden bahsetmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık